Wizz Air zainaugurował połączenie z Lublina do Tel Awiwu

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
20 czerwca 2017 11:52
17 komentarzy
Wczoraj (19.06) Wizz Air rozpoczął loty na nowej trasie ze swojej bazy w Lublinie do Tel Awiwu w Izraelu. Najnowsze połączenie węgierskiego przewoźnika realizowane jest dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.
Reklama

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, licznymi galeriami sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

- Po niedawnym otwarciu połączenia do Liverpoolu, z radością uruchamiamy kolejną długo oczekiwaną trasę z naszej lubelskiej bazy. Niskokosztowe połączenie WIZZ z Lublina do Tel Awiwu pozwoli naszym pasażerom poznać uroki tego tętniącego życiem miasta, znanego z bogatego dziedzictwa kulturowego, znakomitej kuchni i niezliczonej ilości klubów nocnych. Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych klientów w regionie lubelskim i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Portem Lotniczym w Lublinie - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się już od 89 PLN.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012 roku, linia rozwija swoją ofertę z Lublina, która obecnie składa się z ośmiu niskokosztowych tras do sześciu krajów. W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 280 000 pasażerów na trasach z i do Lublina wspierając jednocześnie ponad 200 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku znajduje się ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_89b60 2017-06-22 09:34   
gość_89b60 - Profil gość_89b60
gość_05ee0: lubelskiego. Nie ma takiego słowa jak "lubliński"
gość_6c19f 2017-06-22 09:05   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
Uważam że p.com powinien odnotować także inaugurację tras LOT to podwójnie istotna informacja dla LUZ
gość_1bc3b 2017-06-22 07:58   
gość_1bc3b - Profil gość_1bc3b
Po pierwsze pielgrzymki do Ziemi Świętej z niebogatego lubelskiego były już dawno a teraz po prostu przerzucą się na loty z WAW na LUZ, po drugie Lublin odwiedza kilkadziesiąt tysięcy Żydów rocznie i te samoloty wcale nie będą zapełnione tylko przez polskich turystów (co zresztą widać po pierwszych lotach) a po trzecie da się w Izrealu przeżyć za niewielkie pieniądze żywiąc się u arabów a nie w izrealskich drogich restauracjach i mieszkając w hostelach. Mój wyjazd do Izraela nie kosztował więcej niż wyjazd do Włoch czy Portugalii. Pożyjemy zobaczymy jak te połączenia będą sobie radzić. Póki co bookingi na loty zarówno LOT jak i Wizz są więcej niż zadowalające a czy się utrzymają przy tak niskich cenach zależy od obu linii.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama