×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aegean przewiozły ponad 2 mln pasażerów w kwietniu i maju


Greckie linie lotnicze Aegean zanotowały w kwietniu i maju wzrost ruchu o 8 proc. i przewiozły niemal 2,1 mln pasażerów. To przede wszystkim efekt rosnącego ruchu międzynarodowego. 

W tych dwóch miesiącach Aegean przewiózł na trasach międzynarodowych 1,16 mln pasażerów, co stanowiło wzrost o aż 15 proc. Równocześnie z tras krajowych skorzystało 939,5 tys. podróżnych, czyli o niecały 1 proc. więcej niż rok temu. 

Zdecydowana większość pasażerów linii podróżuje z lub do Aten - Aegean odprawił w stolicy Grecji w kwietniu i maju 1,65 mln pasażerów, czyli o 9 proc. więcej niż rok temu. Ruch międzynarodowy do i z Aten wzrósł aż o 19 proc. do 840,5 tys. podróżnych. Linia oferuje także loty z pominięciem Aten wewnątrz Grecji oraz z Cypru.

Wyraźnie poprawiły się też współczynniki wypełnienia samolotów greckiej linii. Łącznie wskaźnik ten wzrósł o 8 pkt. proc. do 79 proc.gość_5e505 - Profil
gość_5e505
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie