Copper Dog w sklepach Heinemann

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
20 czerwca 2017 09:00
Copper Dog i Gebr. Heinemann wprowadzają whisky Speyside single malt do sprzedaży w sklepach duty free.
Reklama
Whisky będzie sprzedawana w sklepach Heinemann w Kopenhadze, Amsterdamie, Hamburgu, Frankfurcie, Berlinie Schönefeld, Berlinie Tegel oraz w Wiedniu. Z okazji inauguracji marki w ofercie sklepów, Heinemann przygotował imprezę promocyjną na lotnisku w Kopenhadze, gdzie pasażerowie mogli między innymi skorzystać z degustacji trunku.


- Jesteśmy zachwyceni pracując wspólnie z Heinemann by zainaugurować Copper Dog. Są rodziną o doskonałej reputacji, prowadzą biznes o reputacji znanej na całym świecie, jesteśy niesamowicie dumni, że mamy ich po naszej stronie - powiedział Piers Adam, twórca Copper Dog.

Marka Copper dog zainspirowana jest metodą, którą stosowali pracownicy destylarni, by przemycać whisky do domu. W tym celu używali miedzianych rurek, do których z jednej strony była przylutowana moneta jednopensowa, a z drugiej strony rurka zamknięta była korkiem. Same rurki były przemycane w ubraniu. W ramach promocji, każdy z pasażerów przy zakupie whisky otrzyma podobną pamiątkową rurkę.


Trunek powstaje w Speyside w Szkocji, w okolicy gdzie produkuje się około 70 proc. szkockich whisky. Copper Dog łączy osiem gatunków single malt, całość leżakowana jest przez sześć miesięcy.

fot. Copper Dog

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy