×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Copper Dog w sklepach Heinemann


Copper Dog i Gebr. Heinemann wprowadzają whisky Speyside single malt do sprzedaży w sklepach duty free.Whisky będzie sprzedawana w sklepach Heinemann w Kopenhadze, Amsterdamie, Hamburgu, Frankfurcie, Berlinie Schönefeld, Berlinie Tegel oraz w Wiedniu. Z okazji inauguracji marki w ofercie sklepów, Heinemann przygotował imprezę promocyjną na lotnisku w Kopenhadze, gdzie pasażerowie mogli między innymi skorzystać z degustacji trunku. 


Jesteśmy zachwyceni pracując wspólnie z Heinemann by zainaugurować Copper Dog. Są rodziną o doskonałej reputacji, prowadzą biznes o reputacji znanej na całym świecie, jesteśy niesamowicie dumni, że mamy ich po naszej stronie - powiedział Piers Adam, twórca Copper Dog.

Marka Copper dog zainspirowana jest metodą, którą stosowali pracownicy destylarni, by przemycać whisky do domu. W tym celu używali miedzianych rurek, do których z jednej strony była przylutowana moneta jednopensowa, a z drugiej strony rurka zamknięta była korkiem. Same rurki były przemycane w ubraniu. W ramach promocji, każdy z pasażerów przy zakupie whisky otrzyma podobną pamiątkową rurkę. 


Trunek powstaje w Speyside w Szkocji, w okolicy gdzie produkuje się około 70 proc. szkockich whisky. Copper Dog łączy osiem gatunków single malt, całość leżakowana jest przez sześć miesięcy. 

fot. Copper Doggość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie