×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa przenosi część A380 do Monachium


Lufthansa od przyszłego sezonu letniego zbazuje pięć airbusów A380 w Monachium, które dotąd stacjonowały wyłącznie we Frankfurcie. Linia otworzy z obydwu baz łącznie dwa nowe połączenia, a także zwiększy oferowanie na kilku trasach dalekodystansowych.Pierwszą nowością którą zaoferuje Lufthansa, będą loty z Frankfurtu do San Diego. Przewoźnik będzie operował do tego kalifornijskiego miasta pięć razy w tygodniu. Obecnie nieznany pozostaje jednak dokładny rozkład lotów ani samolot, którym niemiecki koncern będzie realizował połączenie.

Dużo zmian czeka drugi co do wielkości port lotniczy Niemiec - Monachium. Lufthansa ponownie zaoferuje swoje usługi na trasie do Singapuru, gdzie poleci z częstotliwością pięciu lotów tygodniowo, a także zwiększy z siedmiu do 10 tygodniowo liczbę lotów między stolicą Bawarii a Chicago.

Najciekawszą zmianą, którą szykuje Lufthansa na lato 2018 jest zbazowanie w Monachium pięciu z 14 swoich Airbusów A380. Zostaną one skierowane na najpopularniejsze trasy do Pekinu, Hongkongu i Los Angeles. Dotychczas wszystkie SuperJumbo stacjonowały we Frankfurcie, a ich przebazowanie stanie się kolejnym impulsem rozwojowym dla lotniska w Monachium i pozwoli otworzyć 500 nowych miejsc pracy.gość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie