Small Planet poleciał z Lublina do Barcelony

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
12 czerwca 2017 17:46
31 komentarzy

Dzisiaj (12.06) odbył się pierwszy lot na trasie z Lublina do Barcelony. Rejsy do stolicy słonecznej Katalonii realizowane są raz w tygodniu, przez linie lotnicze Small Planet.

 

Reklama

Podróżni z nowego połączenia mogą korzystać w poniedziałki. Samolot z Barcelony wylatuje o 13:05, a w Lublinie ląduje o 16:00. Z Portu Lotniczego Lublin wylot zaplanowany jest na godzinę 9:20, z lądowaniem w Barcelonie o 12:15.

Wyjątkiem będzie 11 września, kiedy wylot z Lublina odbędzie się o godzinie 16:00, a lądowanie w Barcelonie o godzinie 18:55. Z kolei powrotny samolot tego dnia z Barcelony wystartuje o 19: 45, a w Lublinie będzie o 22:40.

– To kolejne nowe połączenie, które w tym roku zostało uruchomione z naszego lotniska. Cieszę się, że pasażerowie bezpośrednio z Lublina mogą polecieć do słonecznej Barcelony. Jestem przekonany, że z tego połączenia zadowoleni będą podróżni, dla których stolica Katalonii jest celem turystycznym, ale także i biznesowym – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Pasażerowie, którzy tego dnia skorzystali z połączenia, już na lotnisku mogli poczuć klimat Barcelony. Dla podróżnych czekały specjalnie przygotowane tapas, które umiliły im oczekiwanie na lot.

- Cieszymy się z rozwoju współpracy z Portem Lotniczym Lublin. W zeszłym roku oferowaliśmy loty do Burgas, natomiast w tym roku nasza siatka lotów została rozszerzona o kolejne połączenia - do Heraklionu oraz Barcelony – mówi Tomasz Ostojski, dyrektor działu Inflight (ds. produktu pokładowego) Small Planet Airlines Sp. z o.o.

Już 16 czerwca odbędzie się inauguracyjny lot do Heraklionu. Z kolei 19 czerwca uruchomione zostanie połączenie do Burgas, cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród lubelskich podróżnych w poprzednich sezonach letnich. Linie Small Planet przygotowały także coś specjalnie z myślą o miłośnikach białego szaleństwa. Od 23 grudnia tego roku uruchomione zostanie połączenie z Weroną, dzięki czemu amatorzy zimowych sportów już dziś mogą zaplanować zimowy urlop z wylotem z Lublina.

Bilety na wszystkie loty z liniami lotniczymi Small Planet dostępne są na stronie internetowej przewoźnika: www.smallplanet.aero oraz Portu Lotniczego Lublin: www.airport.lublin.pl.

fot. Lublin Airport

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e5836 2017-06-19 21:42   
gość_e5836 - Profil gość_e5836
No i co LUZaki. Dzisiaj samolot do Bourgas w większości pusty. BCN szkoda gadać...
gość_6c19f 2017-06-19 11:03   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
Dziękuję czyli to nadzieje Pana Prezesa...ale może też wskazówka dotycząca tematow bieżących rozmów zarządu i z czasem coś się wykluje ..
lysypiotr76 2017-06-19 10:55   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Dzisiaj podwójny debiut połączenia do Tel Awiwu. Dwie linie, jedno lotnisko :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama