×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian w maju ze wzrostem


W maju tego roku Norwegian przewiózł ponad 2,9 mln pasażerów, o 11 proc. więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej.11-proc. wzrost oznacza, że w maju tego roku na pokładach samolotów niskokosztowego przewoźnika podóżowało o 282 tys. pasażerów więcej niż przed rokiem. W maju tego roku współczynnik wypełnienia lotów (LF) wyniósł 86,5 proc., a oferowanie wzrosło o 19 proc. 

- Jesteśmy zadowoleni, że więcej pasażerów wybiera loty z Norwegianem. Nasz międzynarodowy wzrost kontynuowany jest zgodnie z globalną strategią firmy, pozwalając nam tworzyć coraz więcej miejsc pracy. Uruchomienie naszej bazy lotów długodystansowych w Rzymie oraz trasy do Nowego Jorku, Los Angeles i San Francisco zostały bardzo dobrze przyjęte po obu stronach Atlantyku - powiedział Bjørn Kjos, prezes Norwegian. 

W maju Norwegian obsłużył 99,7 proc. rozkładowych lotów, z których 82,7 proc. przybyło o czasie. Przewoźnik odebrał jednego boeinga 787-9 oraz trzy boeingi 737-800. 


fot. Piotr Bożykgość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie