Cebu Pacific zamawia siedem A321ceo

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
08 czerwca 2017 08:00
Filipiński przewoźnik Cebu Pacific zamówił siedem airbusów A321ceo by sprostać obsłudze rosnącego ruchu na połączeniach krajowych i regionalnych.
Reklama

Nowe zamówieniu siedmiu airbusów A321ceo zostało dokonane niezależnie od wcześniej dokonanego zamówienia 32 airbusów A321neo. Pierwsze z nowo zamówionych samolotów dołączą do floty przewoźnika na początku przyszłego roku i pomogą wypełnić lukę w dostawach powstałą po tym, gdy przewoźnik przesunął dostawy wcześniej zamówionych airbusów A321neo z września tego roku na III kwartał 2018 r.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc dodać airbusy A321 do naszej floty. Ten typ samolotu pozwoli nam zwiększyć oferowanie na najpopularniejszych trasach, w tym samym czasie będziemy mogli skorzystać z najniższych kosztów operacyjnych wśród samolotów tej wielkości. Oznacza to więcej tanich biletów i więcej pasażerów korzystających z naszej krajowej i regionalnej siatki połączeń - powiedział Lance Gokongwei, prezydent Cebu Pacific.

Flota przewoźnika składa się obecnie z 36 airbusów A320 i czterech airbusów A319 obsługujących trasy krajowe i regionalne oraz ośmiu airbusów A330-300 operujących na trasach regionalnych o największym natężeniu ruchu jak i trasach dalekodystansowych.

Przewoźnik obsługuje loty do ponad 60 kierunków w Azji, Australii, na Bliskim Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych.

fot. Airbus
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama