×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cebu Pacific zamawia siedem A321ceo


Filipiński przewoźnik Cebu Pacific zamówił siedem airbusów A321ceo by sprostać obsłudze rosnącego ruchu na połączeniach krajowych i regionalnych.Nowe zamówieniu siedmiu airbusów A321ceo zostało dokonane niezależnie od wcześniej dokonanego zamówienia 32 airbusów A321neo. Pierwsze z nowo zamówionych samolotów dołączą do floty przewoźnika na początku przyszłego roku i pomogą wypełnić lukę w dostawach powstałą po tym, gdy przewoźnik przesunął dostawy wcześniej zamówionych airbusów A321neo z września tego roku na III kwartał 2018 r.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc dodać airbusy A321 do naszej floty. Ten typ samolotu pozwoli nam zwiększyć oferowanie na najpopularniejszych trasach, w tym samym czasie będziemy mogli skorzystać z najniższych kosztów operacyjnych wśród samolotów tej wielkości. Oznacza to więcej tanich biletów i więcej pasażerów korzystających z naszej krajowej i regionalnej siatki połączeń - powiedział Lance Gokongwei, prezydent Cebu Pacific.

Flota przewoźnika składa się obecnie z 36 airbusów A320 i czterech airbusów A319 obsługujących trasy krajowe i regionalne oraz ośmiu airbusów A330-300 operujących na trasach regionalnych o największym natężeniu ruchu jak i trasach dalekodystansowych. 

Przewoźnik obsługuje loty do ponad 60 kierunków w Azji, Australii, na Bliskim Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych. 

fot. Airbusgość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie