×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia wraca do Indii


Od 29 października Alitalia zaoferuje bezpośrednie połączenie z Rzymu do New Delhi. Dla włoskiego przewoźnika oznacza to powrót na rynek indyjski po dziewięciu latach nieobecności.Nowo zapowiedziane połączenie będzie obsługiwane codziennie przez sezon zimowy (od 29 października 2017 do 24 marca 2018 r.) airbusami A330 wyposażonymi w świeżo odnowione wnętrze i oferującymi dostęp do sieci Wi-Fi.

Wyloty z Rzymu zaplanowano na godzinę 14.40, w New Delhi samolot planowo wyląduje o godzinie 2.40 rano czasu lokalnego, dzięki czemu pasażerowie Alitalii będą mogli przesiąść się na loty Jet Airways do Bombaju, Kalkuty, Chennai, Dżaipuru oraz Bangalore.

W drogę powrotną z New Delhi samolot wystartuje o godzinie 4.40 rano. Przylot do Rzymu Fiumicino zaplanowany jest na godzinę 9.00 rano, tak aby pasażerowie mogli skorzystać z wygodnych przesiadek na loty do 39 kierunków we Włoszech, Europie, Północnej Afryce oraz Amerykach, obsługiwane przez włoskiego przewodnika.

- Decyzja o uruchomieniu połączenia do Indii została podjęta w celu obsłużeniu rosnącego zapotrzebowania na loty pomiędzy oboma krajami: Włochy są drugim największym krajem europejskim po Wielkiej Brytanii pod względem ilości pasażerów przylatujących z Indii - tłumaczy Alitalia. 

Połączenie do New Delhi jest drugim po Male na Malediwach nowym kierunkiem dystansowym, który w tym roku otworzy włoski przewodnik. Alitalia zapowiada także, że przedłuży oferowanie bezpośrednich lotów do Los Angeles na sezon zimowy. Trwające kłopoty finansowe linii, która złożyła wniosek o rozpoczęcie procesu upadłości, nie hamują jej planów. 


fot. Alitalia
gość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie