×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Do Stanów z Rzymu


Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie trzech bezpośrednich tras z Rzymu do Stanów Zjednoczonych.


Dzięki nowym amerykańskim trasom z Rzymu pasażerowie linii Norwegian będą mogli udać się bezpośrednio na wschodnie i zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Loty z Rzymu Fiumicino do Newark zostaną zainaugurowane 9 listopada i będą obsługiwane cztery razy w tygodniu, a od lutego 2018 r. sześć razy w tygodniu. 11 listopada przewoźnik zainauguruje trasy do Los Angeles. Połączenie to będzie początkowo obsługiwane dwa razy w tygodniu, a od lutego przyszłego roku częstotliwość zostanie zwiększona do trzech lotów tygodniowo. Od 6 lutego 2018 r. Norwegian poleci dwa razy w tygodniu do Oakland. 

Loty z Rzymu do Stanów Zjednoczonych będą obsługiwane najnowszymi boeingami 787, które zaoferują pasażerom miejsca w klasach ekonomicznej oraz ekonomicznej premium. 


- Rzym jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie, i ulubionym kierunkiem amerykańskich turystów, stąd też był dla nas naturalnym wyborem w sytuacji gdy rozszerzamy naszą transatlantycką obecność. Już niedługo linie Norwegian będą oferowały więcej transatlantyckich tras niż jakikolwiek inny przewoźnik na świecie. Więcej transatlantyckich tras oznacza, że stworzymy więcej miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie i zaoferujemy naszym podróżnym jeszcze więcej biletów w atrakcyjnych cenach - powiedział Thomas Ramdahl, dyrektor handlowy Norwegian. 

Rzym będzie siódmym kierunkiem dalekodystansowym w Europie, do którego będzie można dolecieć bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, po Barcelonie, Paryżu, Londynie, Kopenhadze, Oslo i Sztokholmie. Łącznie w tym roku przewoźnik zapowiada uruchomienie 25 tras ze Stanów Zjednoczonych. 12 z nich to trasy transatlantyckie obsługiwane przez boeingi 737 MAX do Irlandii, Irlandii Północnej, Szkocji i Norwegii oraz trzy trasy na Gwadelupę i Martinique z Providence, Rhode Island oraz Fort Lauderdale. 

fot. Norwegian


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie