Tańsze zwiedzanie Dubaju z biletem Emirates

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
01 czerwca 2017 07:40
Pasażerowie podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub z dłuższą przesiadką w tym mieście będą mogli skorzystać z licznych zniżek w tym mieście. Przewoźnik uruchomił usługę My Emirates Pass.
Reklama

Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach i obiektach na terenie miasta za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości.

Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują wyjątkowe zniżki w ponad 120 światowej klasy restauracjach i lokalach hotelowych w Dubaju. Promocje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wejścia na pola golfowe, do ekscytujących parków rozrywki czy luksusowych spa na terenie miasta. Wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass można zobaczyć tutaj.

Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, między innymi warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki: Bollywood Parks Dubai, MOTIONGATE Dubai oraz pierwszy w regionie LEGOLAND Park i park wodny LEGOLAND Water Park.

Linia Emirates oferuje codzienne loty z Warszawy do Dubaju.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama