×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tańsze zwiedzanie Dubaju z biletem Emirates


Pasażerowie podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub z dłuższą przesiadką w tym mieście będą mogli skorzystać z licznych zniżek w tym mieście. Przewoźnik uruchomił usługę My Emirates Pass.Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach i obiektach na terenie miasta za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości.

Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują wyjątkowe zniżki w ponad 120 światowej klasy restauracjach i lokalach hotelowych w Dubaju. Promocje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wejścia na pola golfowe, do ekscytujących parków rozrywki czy luksusowych spa na terenie miasta. Wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass można zobaczyć tutaj.

Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, między innymi warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki: Bollywood Parks Dubai, MOTIONGATE Dubai oraz pierwszy w regionie LEGOLAND Park i park wodny LEGOLAND Water Park.

Linia Emirates oferuje codzienne loty z Warszawy do Dubaju.

gość_39fec - Profil
gość_39fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie