×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Nowa pierwsza klasa w listopadzie


Emirates odnowi kabinę klasy pierwszej w swoich samolotach, w pierwszej kolejności w boeingach 777-300ER. Oficjalna premiera nowego wnętrza odbędzie się w listopadzie w trakcie Dubai Airshow 2017, a pierwszy wyposażony w nią samolot rozpocznie loty 1 grudnia br.Obecnie boeingi 777-300ER wyposażone w pierwszą klasę posiadają w niej osiem miejsc rozmieszczonych w dwóch rzędach w konfiguracji 1-2-1. W nowej kabinie znajdzie się sześć miejsc - czyli o dwa mniej. Będą one rozmieszczone w dwóch rzędach w konfiguracji 1-1-1. 

Jak poinformował przewoźnik za pośrednictwem serwisu Instagram, premiera nowej kabiny odbędzie się podczas Dubai Airshow w listopadzie br. Oprócz tego odświeżona zostanie także klasa biznes oraz klasa ekonomiczna. Nie wiadomo, czy w związku z tym linia zdecyduje się także na wprowadzenie zupełnie nowej klasy ekonomicznej-premium. O planach jej wprowadzenia pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku.


Boeing 777-300ER z nowymi kabinami zadebiutuje 1 grudnia br. na trasie z Dubaju do Seattle. Prawdopodobnie w dalszej kolejności nową kabinę otrzymają także airbusy A380. gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie