Emirates: Nowa pierwsza klasa w listopadzie

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
31 maja 2017 07:00
Emirates odnowi kabinę klasy pierwszej w swoich samolotach, w pierwszej kolejności w boeingach 777-300ER. Oficjalna premiera nowego wnętrza odbędzie się w listopadzie w trakcie Dubai Airshow 2017, a pierwszy wyposażony w nią samolot rozpocznie loty 1 grudnia br.
Reklama

Obecnie boeingi 777-300ER wyposażone w pierwszą klasę posiadają w niej osiem miejsc rozmieszczonych w dwóch rzędach w konfiguracji 1-2-1. W nowej kabinie znajdzie się sześć miejsc - czyli o dwa mniej. Będą one rozmieszczone w dwóch rzędach w konfiguracji 1-1-1.

Jak poinformował przewoźnik za pośrednictwem serwisu Instagram, premiera nowej kabiny odbędzie się podczas Dubai Airshow w listopadzie br. Oprócz tego odświeżona zostanie także klasa biznes oraz klasa ekonomiczna. Nie wiadomo, czy w związku z tym linia zdecyduje się także na wprowadzenie zupełnie nowej klasy ekonomicznej-premium. O planach jej wprowadzenia pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku.


Boeing 777-300ER z nowymi kabinami zadebiutuje 1 grudnia br. na trasie z Dubaju do Seattle. Prawdopodobnie w dalszej kolejności nową kabinę otrzymają także airbusy A380.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama