×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Trasa Swissa do Wrocławia zniknęła z systemu


Trasa szwajcarskiej linii Swiss z Wrocławia do Zurychu została wycofana z bazy danych OAG Schedules Analyser. Jak jednak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, nie musi to oznaczać rezygnacji z jej obsługi, a loty prawdopodobnie ruszą.


Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com ze źródeł w Zurychu, zniknięcie trasy z rozkładów nie oznacza rezygnacji z jej obsługi. Przewoźnik nadal prowadzi analizy, a dotąd w ogóle oficjalnie nie ogłosił połączenia. Według naszych źródeł bardzo prawdopodobne jest, że loty do Wrocławia jednak ruszą, choć nie wiadomo, czy już jesienią tego roku. Ostateczne decyzje powinny zapaść jeszcze w tym tygodniu. 

- O przywrócenie bezpośredniego połączenia z Zurychem zabiegaliśmy od dłuższego czasu, gdyż potencjał tego kierunku był mocno zauważalny już wtedy, gdy do tej szwajcarskiej metropolii latała linia lotnicza Eurolot. Popyt gwarantują m.in. silne związki z Zurychem firm działających we Wrocławiu. Dziś z ogromną przyjemnością rozpoczynamy współpracę z nowym we Wrocławiu przewoźnikiem - linią Swiss, która dysponuje flotą typowo biznesowych, komfortowych samolotów CS100 - mówił tydzień temu Dariusz Kuś, prezes wrocławskiego lotniska w rozmowie z Pasazer.com.  

Połączenie miało ruszyć 30 października br. Przewoźnik planował obsługiwać je trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki, a na trasie miał być wykorzystywany najnowocześniejszy odrzutowiec regionalny bombardier CSeries CS100. Tydzień temu loty pojawiły się w bazie danych OAG Schedules Analyser oraz w niektórych systemach dystrybucji (GDS). Nie były dostępne w systemie rezerwacyjnym Swissa. 

#AKTUALIZACJA: dochodzą informacje nieoficjalne#


gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie