Trasa Swissa do Wrocławia zniknęła z systemu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
29 maja 2017 14:00
9 komentarzy
Trasa szwajcarskiej linii Swiss z Wrocławia do Zurychu została wycofana z bazy danych OAG Schedules Analyser. Jak jednak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, nie musi to oznaczać rezygnacji z jej obsługi, a loty prawdopodobnie ruszą.
Reklama

Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com ze źródeł w Zurychu, zniknięcie trasy z rozkładów nie oznacza rezygnacji z jej obsługi. Przewoźnik nadal prowadzi analizy, a dotąd w ogóle oficjalnie nie ogłosił połączenia. Według naszych źródeł bardzo prawdopodobne jest, że loty do Wrocławia jednak ruszą, choć nie wiadomo, czy już jesienią tego roku. Ostateczne decyzje powinny zapaść jeszcze w tym tygodniu.

- O przywrócenie bezpośredniego połączenia z Zurychem zabiegaliśmy od dłuższego czasu, gdyż potencjał tego kierunku był mocno zauważalny już wtedy, gdy do tej szwajcarskiej metropolii latała linia lotnicza Eurolot. Popyt gwarantują m.in. silne związki z Zurychem firm działających we Wrocławiu. Dziś z ogromną przyjemnością rozpoczynamy współpracę z nowym we Wrocławiu przewoźnikiem - linią Swiss, która dysponuje flotą typowo biznesowych, komfortowych samolotów CS100 - mówił tydzień temu Dariusz Kuś, prezes wrocławskiego lotniska w rozmowie z Pasazer.com.

Połączenie miało ruszyć 30 października br. Przewoźnik planował obsługiwać je trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki, a na trasie miał być wykorzystywany najnowocześniejszy odrzutowiec regionalny bombardier CSeries CS100. Tydzień temu loty pojawiły się w bazie danych OAG Schedules Analyser oraz w niektórych systemach dystrybucji (GDS). Nie były dostępne w systemie rezerwacyjnym Swissa.

#AKTUALIZACJA: dochodzą informacje nieoficjalne#
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
matbit 2017-05-31 10:14   
matbit - Profil matbit
Bilety w cenach około 552 zł w 2 strony, w jedną 335 zł.
matbit 2017-05-31 09:29   
matbit - Profil matbit
tymczasem na stronie lotniska we Wrocławiu oficjalny komunikat o lotach do Zurichu zobacz link
gość_211d2 2017-05-30 20:56   
gość_211d2 - Profil gość_211d2
Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama