×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


BOC Aviation zamawia airbusy dla TAP-u


Singapurska firma leasingowa BOC Aviation zamówiła cztery airbusy z rodziny A320neo oraz dwa A330-900neo. Wszystkie maszyny trafią do floty TAP Portugal.Dostawy samolotów nastąpią w latach 2018-2020. TAP Portugal jest nowym klientem dla singapurskiego leasingodawcy. Kontrakt, jak podkreśla BOC Aviation, jest dopasowany do potrzeb przewoźnika i gwarantuje szybkie daty dostawy.

Pozyskanie sześciu nowych samolotów Airbusa to element planu odnowy floty przez portugalskiego przewoźnika. Linia zamierza łącznie dodać do floty 53 nowe maszyny tego producenta w różnych wariantach, ale generacji "neo".

BOC równocześnie umowę sprzedaży i wynajmu zwrotnego boeinga 777-300ER od linii Turkish Airlines. Dzięki tej transakcji lista maszyn, które pozyska w tym roku singapurska firma, obejmuje już 80 samolotów. To czyni z BOC Aviation najbardziej aktywnego inwestora na rynku samolotów na świecie. 
gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie