×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie Etihad odebrały ostatniego airbusa A380


Linie lotnicze Etihad Airways odebrały dziesiątego, ostatniego zamówionego airbusa A380.Uroczystość przekazania ostatniej zamówionej przez przewoźnika maszyny miała miejsce w niemieckim oddziale Airbusa w Hamburgu Finkenwerder. W ceremonii uczestniczyli pracownicy Etihad Airways oraz Airbusa. 


Airbusy A380 latające we flocie Etihad Airways są najbardziej zmodyfikowanymi według wymagań przewoźnika w stosunku do standardu maszynami tego typu. Linie lotnicze Etihad postawiły na szereg unikalnych innowacji, takich jak The Residence - składająca się z trzech pomieszczeń przestrzeń (w skład której wchodzi salon, sypialnia i łazienka z prysznicem), mająca przypominać pokój hotelowy, w której może podróżować dwóch pasażerów. W samolocie znajduje się też dziewięć miejsc w pierwszej klasie, nazywanych, 70 foteli w klasie biznes, bar Lobby Lounge oraz 415 foteli w kasie ekonomicznej. 


Etihad Airways wysyłają swoje airbusy A380 na trasy ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Londynu, Sydney i Nowego Jorku. Od lipca należące do przewoźnika SuperJumbo polecą także do Paryża


fot. Etihad Airways, Airbus gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie