×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Lepsze godziny kursowania pociągów


Od 11 czerwca zmieniony zostanie rozkład pociągów kursujących na lubelskie lotnisko. Nowy rozkład ma być lepiej dostosowany do godzin operacji lotniczych.Nowy rozkład kursowania szynobusów Polregio (dawnych Przewozów Regionalnych) z Lublina na lotnisko będzie dostosowany do rozkładu wszystkich lotów Wizz Aira, wybranych połączeń Ryanaira i połączenia do Izraela obsługiwanego przez LOT, którego inauguracja przewidziana jest na 18 czerwca. 

Do tej pory godziny kurowania szynobusów były słabo skoordynowane z godzinami operacji lotniczych, stąd też dojazd na lotnisko koleją nie cieszył się popularnością wśród pasażerów. W 2016 r. na jeden kurs przypadało średnio kilka osób.

Koszt biletu kolejowego kupionego u konduktora z lotniska do dworca Lublin Główny to 5,30 zł. Tyle samo zapłacimy za bilet z Lublina na lotnisko zakupiony w kasie dworca Lublin Główny. Kupując bilet na lotnisko u konduktora, zapłacimy dodatkowo 8 zł opłaty za wystawienie biletu. 


fot. Lublin Airportgość_b2f19 - Profil
gość_b2f19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie