×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bliższa współpraca KLM i TUI Netherlands


Linie lotnicze KLM oraz TUI Netherlands ogłosiły, że rozszerzą ramy partnerstwa na niektórych trasach oraz rozszerzają łączne oferowanie na trasach, które obsługują wspólnie.Zgodnie z planem, TUI przywróci sprzedaż biletów na trasach do Kenii na loty do Mombasy z międzylądowaniem w Nairobi, obsługiwane trzy razy w tygodniu przez KLM. Linie TUI będą też dysponowały liczbą miejsc w lotach KLM na Mauritius, które zainaugurowane będą w listopadzie tego roku. W Ameryce Południowej obaj przewoźnicy będą oferowani wspólne loty do Cartagena de Indias oraz San José Juan Santamaría. TUIFly zawiesi własne loty do St. Maarten, opierając się na połączeniach realizowanych przez KLM.  

Obaj przewoźnicy będą także wspólnie wykonywać loty do wybranych miast w Europie. KLM przyłączy się do akcji promocyjnej TUI “Miasto miesiąca”, w której przewoźnik co miesiąc prezentuje wycieczki do jednego z miejsc w Europie. 


fot. TUIFly, KLMgość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie