×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurostar wysyła pociągi e320 na trasę do Brukseli


Firma Eurostar obsługująca połączenia kolejowe pomiędzy Wielką Brytanią i Europą kontynentalną zaprezentowała nową generację pociągów na trasie do Brukseli.Model e320 pociągu pojawił się po raz pierwszy w Brukseli na prezentacji we wtorek (24.05), a od niedzieli (28.05) będzie regularnie obsługiwał połączenia. Pojawienie się nowych pociągów jest częścią inwestycji wartej 1 mld euro we flotę Eurostar, a także w infrastrukturę dworców oraz w poprawę obsługi. W ramach projektu firma zakupiła 17 nowych składów e320 oraz zmienia wnętrza starszych składów.

Pociągi e320 były używane od listopada 2015 r. do obsługi połączenia z Londynu do Paryża i, jak informuje Eurostar, cieszyły się uznaniem wśród pasażerów. Pociągi zaprojektowane są przez słynne włoskie biuro projektowe Pininfarina, znane z projektowania modeli samochodów. Model e320 pozwala o 20 proc. zwiększyć oferowanie miejsc w porównaniu z oryginalnymi składami pociągów Eurostar oraz jak zapewnia operator, oferują “bezprecedensowy poziom stylu i komfortu”. 

- Wprowadzenie e320 na trasę do Brukseli otwiera nowy rozdział w podróżowaniu dla naszych pasażerów. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na kolej wysokich prędkości zamiast transportu lotniczego, przygotowujemy się by rozszerzyć zasięg ekspansji na Amsterdam i Rotterdam. Uruchomienie bezpośrednich połączeń na tych trasach cieszących się dużą popularnością oznacza olbrzymią okazję na rozwój naszego biznesu - powiedział Nicolas Petrovic, prezes Eurostar. 


fot. Eurostargość_9d3cb - Profil
gość_9d3cb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie