Airbus wprowadza samolot korporacyjny na bazie A330neo

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
23 maja 2017 18:30
Airbus Corporate Jets, oddział specjalizujący się w samolotach biznesowych, wprowadził do oferty model ACJ330neo, bazujący na modelu A330neo.
Reklama

ACJ330neo zabierze na pokład 25 pasażerów i będzie dysponował zasięgiem 17,4 tys. km, wystarczającym by odbyć 20-godzinny lot i dolecieć z Europy do Australii bez międzylądowania.

- Dla klientów, takich jak kraje, które potrzebują przewieźć głowy państwa lub delegacje na misje światowe, ACJ330neo oferuje doskonałą kombinację współczesnego wzornictwa, potwierdzonych osiągów i produktywności oraz korzyści wynikających z bycia częścią najlepiej sprzedającej się na świecie rodziny samolotów szerokokadłubowych - powiedział John Leahy, prezes ds klientów Airbusa.

Kabina ACJ330neo będzie mogła zostać dostosowana do potrzeb klienta. Znajdzie się w niej miejsce na przestrzeń konferencyjną, jadalnię, prywatne biuro, sypialnię, łazienkę lub fotele dla gości.

Samoloty będą mogły zostać wyposażone w satelitarny system nawigacji lotniskowej oraz system zapobiegania wyjazdom poza drogę startową, dzięki któremu właściciel samolotu będzie mógł uzyskać zniżki w ubezpieczeniu maszyny.


fot. Airbus Corporate Jets
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama