×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels Airlines zamieni stare A330 na nowsze


Belgijskie linie Brussels Airlines ogłosiły, że w ciągu najbliższych dwóch lat zastąpią siedem starszych airbusów A330-200 i -300 nowszymi modelami tego samego typu. Będą one wyposażone w zmodernizowaną kabinę i ujednolicone silniki.


Brussels Airlines podkreśliły, że pozostają wierne modelowi A330ceo, bo to jeden z najlepszych i sprawdzonych samolotów dalekodystansowych. Wszystkie nowe samoloty będą w większym wariancie -300, choć obecnie przewoźnik posiada mieszankę wariantów -200 i -300. To oznacza, że całkowita podaż miejsc nieco wzrośnie. Brussels Airlines poinformowały, że wszystkie nowe samoloty będą miały ten sam silnik - Rolls Royce Trent 700.

Nowe samoloty będą też wyposażone w zmodernizowaną kabinę w trzyklasowej konfiguracji z klasą biznes, premium i ekonomiczną. Na razie linia nie podała ani dokładnej konfiguracji kabiny, ani szczegółów dotyczących nowego produktu pokładowego.

Dostawy maszyn zaplanowano na przełom lat 2018 i 2019 r., kiedy to obecnie wykorzystywanym airbusom kończą się okresy leasingu. Flota airbusów A330 latających obecnie w Brussels Airlines ma średni wiek niemal 20 lat i należy do najstarszych na świecie.


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie