×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad wyśle A380 do Paryża


Linie Etihad skierują airbusy A380 na trasę pomiędzy Abu Dhabi i Paryżem. SuperJumbo od 1 lipca obsłuży jedno z dwóch codziennych połączeń na tym kierunku.


Paryż jest kolejnym kierunkiem po Londynie, Sydney, Nowym Jorku i Melbourne, do którego Etihad wysyłają największe samoloty w swojej flocie. Tym samym pasażerowie z Paryża będą mogli skorzystać z lotów do Sydney i Melbourne w pełni obsługiwanych airbusami A380. Zmiana samolotu na rotacji z boeinga 777 zabierającego 328 pasażerów na 496-miejscowego airbusa A380 oznacza także wzrost oferowania pomiędzy Abu Dhabi i Paryżem. 

Lot EY31 będzie wylatywał z Abu Dhabi o godzinie 2:15 rano i przyleci do Paryża o godzinie 7:50 rano czasu lokalnego. W podróż powrotną samolot obsługujący lot EY32 wystartuje z Paryża o godzinie 10:40 i przyleci do Abu Dhabi o godzinie 19:30. 

- Wierzymy, że nasi pasażerowie podróżujący z oraz do Paryża docenią to, co my postrzegamy jako niezrównany komfort oraz obsługę na pokładach naszych airbusów A380. Loty naszego flagowego samolotu do Paryża pomogą obsłużyć rosnące zapotrzebowanie oraz zaoferują lepsze doświadczenia podróży. Paryż jest jednym z naszych najpopularniejszych kierunków, dlatego zaoferowanie tego lepszego serwisu będzie korzystne zarówno dla podróżnych z Abu Dhabi, jak i z naszych popularnych kierunków w Azji i Australii - powiedział Peter Baumgartner, prezes Etihad Airways.

Airbusy A380 Etihad zabierają na pokład łącznie 496 pasażerów - do dwóch osób w klasie Residence, dziewięć w pierwszej klasie, 70 w klasie biznes oraz 415 w klasie ekonomicznej.


fot. Etihad Airwaysgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie