×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Malindo Air zmieni nazwę na Batik Air Malaysia


Malezyjskie linie lotnicze z grupy Lion Air zmienią w drugiej połowie roku nazwę z Malindo Air na Batik Air Malaysia. W ten sposób upodobnią się do spółki Batik Air z Indonezji.


Przewoźnik wprowadza nową nazwę etapami. W pierwszym kroku nowe samoloty od jakiegoś czasu były malowane w barwy zbliżone do Batik Air - zamiast firmowego lwa na ogonie boeingów pojawiał się wzór podobny do tkaniny farbowanej w technice batiku. Odebrany niedawno pierwszy boeing 737 MAX 8 ma już na kadłubie nową nazwę. Rebranding ma się zakończyć jednak dopiero w drugiej połowie br. 

Rebranding będzie równocześnie obejmował zmiany w siatce połączeń - obydwie linie funkcjonujące pod markami Batik mają z sobą bliżej współpracować. Indonezyjska linia będzie obsługiwała przede wszystkim trasy krajowe, a malezyjski oddział - przede wszystkim międzynarodowe przez hub w Kuala Lumpur. 

Malindo Air, czyli wkrótce Batik Air Malaysia, poza nowymi boeingami 737 MAX 8 ma w tym roku otrzymać pierwsze samoloty szerokokadłubowe - airbusy A330. Mają one posłużyć m.in. do rozwoju siatki na Bliski Wschód. Linia zamierza także znaleźć w tym regionie partnera code-share. 


W grupie Lion Air funkcjonują jeszcze linie Lion Air i Wings Air z Indonezji oraz Thai Lion Air z Tajlandii.gość_d6b6b - Profil
gość_d6b6b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie