Łatwiejsze rezerwacje grupowe w Lufthansa Group

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
20 maja 2017 15:50
Linie Lufthansa, Austrian Airlines i Swiss uruchomiły zintegrowane narzędzie do rezerwacji grupowych. Jest ono dostępne jedynie dla operatorów turystycznych, konsolidatorów oraz biur podróży. 
Reklama

Dzięki jednemu narzędziu online będą touroperatorzy, konsolidatorzy i biura podróży mogły rezerwować podróże grupowe dla minimum dziesięciu osób u trzech przewoźników. Rezerwacje w każdej kombinacji mogą zostać dokonane z natychmiastowym potwierdzeniem. Narzędzie obejmuje zarówno grupy osób podróżujących prywatnie, biznesowo, jak i turystycznie.

Po otrzymaniu zapytania narzędzie Book-a- Group, dostępne w 14 językach, dostarczy ofertę oraz wycenę w czasie rzeczywistym. Warunki handlowe dla grup zostały ponownie udoskonalone oraz ustandaryzowane w jednej umowie, ważnej dla wszystkich przewoźników sieciowych Lufthansa Group.

Nowe warunki obejmą wszystkie nowe rezerwacje w narzędziu "Book-a-Group". Jednym ze znacznych ulepszeń jest na przykład wprowadzenie możliwości krótkoterminowych rezerwacji grupowych. W przyszłości będzie również możliwe odwoływanie rezerwacji na 60 dni przed planowaną podróżą bez ponoszenia dodatkowy opłat, w trakcie 72 godzin od dokonania rezerwacji. Od teraz usługa będzie dostarczana przez jeden kontakt, wspólny dla wszystkich przewoźników.

- Dzięki nowemu, zintegrowanemu narzędziu, jakim jest Book-a-Group, udało się wdrożyć kolejny krok w harmonizacji produktów i usług naszych przewoźników - wyjaśnia Stefan Kreuzpaintner, wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) w Lufthansa Group. - Przewoźnicy sieciowi Lufthansa Group - Austrian Airlines, Lufthansa oraz SWISS - są reprezentowani przez zintegrowany dział sprzedaży, który za pomocą prostego narzędzia może oferować rezerwacje grupowe z jednego źródła.

Narzędzie Book-a- Group będzie umożliwiało również dokonanie rezerwacji obejmujących kombinację połączeń innych przewoźników sieciowych należących do Lufthansa Group (Brussels Airlines oraz Eurwings), jak i linii partnerskich Lufthansy. Umożliwi to pośrednikom oraz biurom podróży oferowanie klientom jeszcze szerszej sieci połączeń oraz ich większą dostępność. Kolejnym udogodnieniem jest to, że pracownik biura podróży nawet po dokonaniu rezerwacji będzie miał dostęp do wszystkich danych oraz będzie mógł samodzielnie zająć się kwestiami administracyjnymi grupy podróżnych.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama