×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zimą więcej Lufthansy w Bydgoszczy


W sezonie zimowym Lufthansa zwiększy częstotliwość lotów z Bydgoszczy do Frankfurtu z pięciu do sześciu tygodniowo.W sezonie zimowym 2017/2018 rozpoczynającym się 29 października br. Lufthansa zaoferuje sześć lotów tygodniowo z Bydgoszczy do Frankfurtu, zamiast pięciu jak w sezonie zimowym 2017/2018. Oznacza to, że utrzymana zostanie częstotliwość lotów obowiązująca w sezonie letnim.

- Połączenie stale się rozwija i znajduje coraz więcej chętnych na dalekie podróże w całym województwie. Jest ono atrakcyjne nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla turystów. Przypomnijmy, że dzięki wygodnym transferom we Frankfurcie możemy dostać się do Nowego Jorku, Chicago, Tokio, Bangkoku czy ponad 160 innych kierunków na całym świecie -  mówi Artur Niedźwiecki z biura prasowego Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Połączenie będzie realizowane bombardierami CRJ-900 oferującym konfiguracje Klasy Biznes i Ekonomicznej. Samolot planowo startuje z Bydgoszczy o godz. 14.45, a lądowanie we Frankfurcie planowane jest na godz. 16.15. Start z Frankfurtu  godz. 12.30,  lądowanie w Bydgoszczy o godz. 14.00. W sezonie zimowym połączenie będzie realizowane od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

- Zwiększenie oferowania w sezonie zimowym to możliwość jeszcze sprawniejszego transferu we Frankfurcie. Dodatkowy rejs jest już dostępny w systemie rezerwacyjnym przewoźnika - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz. 


fot. Piotr Bożykgość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie