Więcej opcji na stronie Ryanair Rooms

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
18 maja 2017 14:30
2 komentarze
Ryanair rozszerzył swoją stronę internetową Ryanair Rooms, oferując swoim klientom większy wybór hoteli, hosteli, pensjonatów, domków kempingowych oraz opcji homestay.
Reklama

Na nowej stronie internetowej klienci Ryanaira znajdą poprawioną funkcję dynamicznego przeszukiwania oraz uproszczony proces rezerwacji zyskując dostęp do 1,2 mln pokoi na całym świecie. Strona umożliwia wyszukiwanie większej liczby typów miejsc noclegowych, a także wprowadza możliwość wyszukiwania i sortowania według klucza ceny, popularności czy typu pokoju. Użytkownicy będą mogli także skorzystać z wyszukiwania przy pomocy interaktywnej mapy lokalizacji oraz porównywać pokoje w oparciu o kryterium typu i ceny.

- Z przyjemnością informujemy, że dokonaliśmy znacznego ulepszenia naszej strony internetowej Ryanair Rooms. Ta jedna z najlepszych stron internetowych w branży oferuje klientom możliwość jeszcze większego wyboru, zaawansowane opcje wyszukiwania i uproszczony proces rezerwacji, gwarantując że mogą znaleźć swoje idealne zakwaterowanie - ale zawsze w najniższych cenach. W tej chwili pracujemy z pięcioma operatorami zakwaterowania oferując do wyboru naszym klientom ponad 1,2 mln pokoi, od pięciogwiazdkowych hoteli do hosteli - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu Ryanaira.Irlandzki przewoźnik zapowiedział powołanie własnej strony internetowej umożliwiającej wyszukiwanie zakwaterowania w atrakcyjnych cenach latem ubiegłego roku.

- Coraz więcej i więcej klientów zwraca się do Ryanair w poszukiwaniu produktów innych niż loty, i dostrzegamy jako naturalny kierunek rozwoju to, że ryanair.com staje się Amazonem podróży lotniczych - tłumaczył wtedy Jacobs.

Od 2009 r. Ryanair oferował możliwość wyszukiwania hoteli we współpracy z booking.com. Partnerstwo to zostało zakończone we wrześniu ubiegłego roku.

fot. Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_8df4f 2017-05-18 20:18   
gość_8df4f - Profil gość_8df4f
Mejsca w hotelach przydzielane są losowo tak jak w samolocie. Więc proszę się nie dziwić gdy wyląduje się w łóżku z obcą osobą :D
gość_89b60 2017-05-18 15:35   
gość_89b60 - Profil gość_89b60
Zapomnieli dodać, że wynajmują pokoje bez łóżek. Za łóżko trzeba będzie dodatkowo zapłacić.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama