×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qantas stworzy nową poczekalnię biznesową w Perth


Qanats przygotuje nową poczekalnię biznesową na lotnisku w Perth z myślą o pasażerach bezpośrednich lotów z Australii do Europy.


Nowa poczekalnia zostanie otwarta jeszcze przez inauguracyjnym lotem z Melbourne przez Perth do Londynu, który planowany jest na 25 marca przyszłego roku. Nowa business lounge ma sprawić, że przesiadki w Perth będą dla pasażerów przybywających na pokładzie samolotów po 17-godzinnych lotach będą możliwie jak najwygodniejsze i tym samym sprawić, że to Perth będzie najchętniej wybieranym miejscem postoju na Kangaroo Route. 

Nowy salon biznesowy będzie położony w miejscu obecnych terminali 3 oraz 4. Prócz stref, które pasażerowie znajdą w większości poczekalni na różnych lotniskach świata, w Perth podróżni będą mogli korzystać z patio na świeżym powietrzu, co dla wielu osób może być przyjemną odmianą po długim czasie spędzonym w klimatyzowanych pomieszczeniach. 


Jak zapewniają linie lotnicze Qanatas, na nowej inwestycji skorzystają nie tylko pasażerowie klasy biznes, gdyż wraz z nią powstaną nowe strefy zakupów duty-free oraz stanowiska kontroli imigracyjnej i celnej. Z nowego salonu biznesowego, będą mogli korzystać pasażerowie udający się do Europy, a także do Melbourne, Singapuru oraz Auckland. 

Salon International Transit Lounge został zaprojektowany przez znane biuro projektowe SUMU Design we współpracy z wielokrotnie nagradzanym australijskim projektantem Davidem Caon, który był także głównym projektantem wnętrz boeingów 787-9, które otrzymają linie lotnicze Qantas. Z kolei za zmiany terminali 3 oraz 4, umożliwiające wydzielenie przestrzeni niezbędnej do stworzenia nowej poczekalni biznesowej, odpowiada biuro architektoniczne Noxon Giffen. 


W salonie biznesowym znajdzie się miejsce dla kabin prysznicowych, strefy relaksu oraz strefy wellness. Na patio będzie się mieścił bar z daniami z grilla sporządzanymi na podstawie australijskich przepisów kulinarnych, za których przygotowanie odpowiada Neil Perry. 

fot. Qantas Airlinesgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie