×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprzedaż Recaro wzrosła o 11 proc. w 2016 r.


Niemiecka firma Recaro, światowy lider w produkcji foteli klasy ekonomicznej, zwiększyła sprzedaż w 2016 r. o 11 proc. do 452 mln euro. Po raz pierwszy w historii spółka sprzedała ponad 100 tys. foteli w ciągu 12 miesięcy.


- W ciągu ostatnich dziesięciu lat Recaro rosło organicznie średnio o niemal 10 proc. co roku. To czyni z nas jedną z najszybciej rosnących firm w branży. Dzięki innowacyjnym produktom, nowym pomysłom na usługi, rosnącej bazie klientów i nowym zamówieniom, możemy co roku rozwijać się na bazie wcześniejszych sukcesów - podkreślił Mark Hiller, prezes Recaro Aircraft Seating.

Ponad jedna trzecia produktów spółki sprzedanych w 2016 r. to modele wprowadzone do oferty mniej niż trzy lata temu. W tym roku odsetek ten ma przekroczyć 40 proc.

Firma planuje dalszy wzrost. Pod koniec 2017 r. otwarte zostanie nowe centrum logistyczne o powierzchni 6 tys. m kw. w centrali Recaro w Schwaebiche Hall - wartość inwestycji to 13,5 mln euro. Pełną parą działa już też fabryka spółki w Qingdao w Chinach. W 2016 r. wyprodukowano tam 10 tys. foteli, w tym roku ma to być 20 tys. Są już plany rozbudowy tych zakładów. W 2018 r. Recaro liczy na przekroczenie przychodów na poziomie 500 mln euro.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie