Ukraińskie linie obniżają ceny biletów

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
15 maja 2017 12:40
Linie Ukrainian International Airlines wprowadziły nowy system wyceny biletów kupowanych z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem. Progi cenowe są stałe dla krajów w poszczególnych strefach geograficznych i zaczynają się od 21 dolarów.
Reklama

Oferta dotyczy biletów w jedną stronę na połączenia międzynarodowe, z wyjątkiem tras dalekodystansowych. Ceny rozpoczynają się od 21 dolarów w jedną stronę ze wszystkimi podatkami i opłatami wliczonymi. Wspomniane taryfy są dostępne tylko na stronie przewoźnika. Jeśli rezerwacja zostanie dokonana za pośrednictwem Centrum Kontaktowego lub w zagranicznym biurze UIA, najniższa cena to zaledwie 18 dolarów.

Poziom cen zależy od strefy i momentu zakupu. Progi ustalono na terminy na 10, 8 lub 6 miesięcy przed planowanym odlotem. Bilety w strefie 1 (Łotwa, Litwa, Polska, Szwecja, Finlandia, Kutaisi i Batumi w Gruzji, Turcja i Mołdawia) kosztują odpowiednio 21, 29 i 49 dolarów. Za lot w strefie 2 (Wenecja, Bolonia i Bergamo, Cypr, Holandia, Czechy i Tbilisi) zapłacimy 29, 39 i 59 dolarów Strefa 3 (Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Mediolan Malpensa, Hiszpania, Iran, Dusseldorf i Berlin, Białoruś, Węgry, Szwajcaria, Grecja, Austria, Belgia i Wielka Brytania) to koszt 39, 49 i 79 dolarów, a strefa 4 (Monachium, Rzym, Azerbejdżan i Armenia) - 49, 59 i 89 dolarów. Za loty do Francji i Frankfurtu progi ustalono na 59, 69 i 99 dolarów, a do Jordanii i Kazachstanu na 79, 89 i 109 dolarów.

Opłata za przelot w dwie strony będzie równa sumie dwóch biletów w jedną stronę. Wspomniana taryfa obejmuje tylko usługę przewozu. Wszystkie dodatkowe usługi, takie jak przewóz bagażu rejestrowanego, czy zamówienie posiłku na pokładzie itp. należy wykupić dodatkowo. Bilety w tej ofercie nie są zaliczane do programu milowe Panorama Club. Bilety w tej taryfie również nie podlegają zwrotowi.

- Koncepcja tanich taryf jest kontynuacją naszego wcześniejszego produktu "Smart Fares" wprowadzonego w 2015 r. - wspomniała Eugenia Satska, rzecznik prasowy UIA. - Naszym celem jest zapewnienie naszym pasażerom rozsądnych i konkurencyjnych cen. Dlatego do końca roku gwarantujemy ponad 500 tysięcy takich tanich biletów i będziemy na bieżąco oferować nowe produkty z portfela tanich taryfy. Najważniejsze jest, aby wykupić bilet z wyprzedzeniem na stronie flyUIA.com.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama