×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LEVEL rozważa bazy w Rzymie i Paryżu


Kolejnymi po Barcelonie bazami niskokosztowego, dalekodystansowego oddziału koncernu IAG mogą być Paryż lub Rzym - zdradził prezes grupy. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy marka wejdzie na te lotniska.


LEVEL to niskokosztowa marka koncernu, do którego należą linie British Airways, Iberia, Vueling i Aer Lingus. Od początku czerwca będzie ona wykonywała loty z Barcelony do Los Angeles, Oakland, Punta Cany i Buenos Aires. Na razie LEVEL nie ma własnego certyfikatu operatora lotniczego - działa jako wydzielona marka pod kodem Iberii, a na pokładach są pracownicy tej hiszpańskiej linii.

Docelowo LEVEL ma jednak stać się pełnoprawną linią. W tym sezonie marka będzie korzystać z dwóch airbusów A330 z 314 miejscami na pokładzie (w tym 21 w klasie premium), ale przed przyszłym latem otrzyma trzy kolejne samoloty tego typu.

W przypadku wejścia do Rzymu lub Paryża LEVEL miałby utrudnione zadanie z dowozem pasażerów. Barcelona to hub również należącej do IAG linii Vueling, która może zapewniać dopływ klientów z Europy i Afryki Północnej. W stolicach Włoch i Francji IAG nie miałby własnej linii dowozowej.gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie