×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Loty z Warszawy do Winnicy wznowione


Ukraińskie linie lotnicze UIA po ośmiu miesiącach przerwy uruchomiły ponownie połączenie z Warszawy do Winnicy.


Samolotami typu Boeing 737 lub Embraer 195 w barwach Ukraine International Airlines pasażerowie mogą wybrać się z Warszawy na centralną Ukrainę w każdy czwartek i niedzielę. Samoloty wystartują z Lotniska Chopina o 21:30 i wylądują na lotnisku w Winnicy o 23:50 czasu miejscowego. Powrót planowany jest na godz. 01:00 po północy w poniedziałki i piątki, co pozwoli pasażerom znaleźć się w Warszawie na Lotnisku Chopina o godzinie 01:30 w nocy.

Bilety do Winnicy w jedną stronę są sprzedawane w cenie od 220 zł w ofercie bez bagażu rejestrowanego oraz w cenie 290 zł z 20-kilogramowym bagażem rejestrowanym.

Winnica, o której pisaliśmy w cyklu "Bliżej Świata", jest jednym z najstarszych miast na Ukrainie - atrakcyjnym miejscem do spędzenia weekendu ze względu na znajdujące się tam interesujące zabytki, niedrogą bazę hotelową czy sielankową okolicę idealną na wycieczki rowerowe czy piesze. Jedną z atrakcji jest najwyższa w Europie fontanna Roshen na rzece Bug gdzie wykorzystane są nowoczesne technologie łączące wodę, lasery i muzykę. Będąc w Winnicy warto odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych.

Linia UIA lata również z Warszawy do Kijowa dwa razy dziennie. 

Jak pisaliśmy w zeszłym roku w Raporcie Pasazer.com, rynek przewozów lotniczych między Polską a Ukrainą należy obecnie do najbardziej dynamicznych w Europie. Obecnie poza UIA loty między tymi krajami oferuje LOT (z Warszawy do Charkowa, Lwowa, Odessy, Kijowa-Żulian i Kijowa-Boryspol), Wizz Air (do Kijowa z Gdańska, Wrocławia i Katowic oraz do Lwowa z Wrocławia) oraz Sprintair (z Radomia do Lwowa). gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie