We wtorek (09.05) przewoźnik LEO Express ogłosił uruchomienie trzech nowych linii autokarowych, czym mocno rozszerzył swoją siatkę połączeń na terytorium Polski. 

" />

Trzy nowe trasy autokarowe LEO Express

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
10 maja 2017 11:38
2 komentarze

We wtorek (09.05) przewoźnik LEO Express ogłosił uruchomienie trzech nowych linii autokarowych, czym mocno rozszerzył swoją siatkę połączeń na terytorium Polski. 

Reklama

Dwie trasy, aż 3 razy w ciągu dnia, połączą północ i południe Polski oferując jednocześnie szybki i wygodny dojazd do popularnych turystycznych miejscowości nadmorskich – i to już podczas zbliżającego się sezonu turystycznego. Kolejna trasa połączy codziennie Wrocław i Opole z Czechami i Wiedniem. Nowe kursy wyruszą w czerwcu i lipcu, bilety są już dziś dostępne w sprzedaży w cenach już od 19 złotych dla wszystkich kierunków.

Nowe trasy to: linia Kraków – Ustka przez Katowice, Łódź i Gdańsk, linia Zakopane – Ustka przez Kraków, Katowice, Łódź, Bydgoszcz oraz linia Wrocław – Wiedeń przez Opole, Katowice, Bohumin i Brno.

Oprócz nadmorskich kurortów w siatce LEO Express znajdą się po raz pierwszy kolejne popularne cele takie jak: Zakopane, Ciechocinek, Słupsk, Gdynia, Sopot czy Toruń.

Dodatkowo, wraz z uruchomieniem sprzedaży na nowe linie, firma zaoferuje specjalną promocję 1+1 gratis. To oznacza, że przy zakupie biletu dla 2 osób płaci tylko pierwsza osoba, druga jedzie gratis.

- Mamy już pierwsze sygnały, że nasze nowe połączenia staną się hitem sezonu. Zwłaszcza podczas wakacyjnych wojaży w poszukiwaniu upragnionego wypoczynku nasi Klienci będą mogli się cieszyć wygodną podróżą w klimatyzowanych, nowoczesnych autokarach z toaletą, gniazdkami i Wifi. Co więcej, autokary wyposażone w naszą specjalność – klasę Business – oferują bardzo dużą ilość miejsca na nogi i dodatkowe udogodnienia znane z najlepszych linii lotniczych. Dzięki naszej promocji 1+1 gratis, jeszcze więcej osób będzie mogło się przekonać, że autokar to znakomity wybór, gdy na wakacjach chce się odpocząć od jazdy samochodem”– zapewnia prezes grupy LEO Express, pan Peter Köhler.

Przy uruchamianiu nowych linii przewoźnik nawiąże współpracę z polskimi przedsiębiorstwami przewozowymi. Linie Kraków – Ustka oraz Ustka – Zakopane będą wykonywane we współpracy z firmami AD Euro-Trans oraz Płomiński Travel.

- Bardzo sobie cenimy tę współpracę. To doświadczeni przewoźnicy, którzy są już Pasażerom - na trasach pomiędzy północą oraz południem Polski - dobrze znani. Postanowiliśmy połączyć siły i wykorzystać nasze wzajemne atuty z korzyścią dla Pasażera. Dlatego nasi Klienci na nowych liniach mogą liczyć na innowacyjne podejście do usług transportowych, wysoki komfort podróżowania, a także na doświadczaną kadrę oraz dobrze utrzymaną flotę autokarów naszych partnerów - powiedział Peter Jančovič, dyrektor LEO Express Polska.

Bardzo ciekawą opcją na podróż autokarami LEO Express jest niespotykana wcześniej w Polsce, w autokarach, klasa biznes. Pasażerowie podróżujący tą klasą mogą liczyć na wygodniejsze fotele i więcej miejsca na nogi, herbatę i kawę za darmo, możliwość wypożyczenia koca, zestaw do spania na nocnych trasach, drobną przekąskę oraz pierwszeństwo w obsłudze przez stewardów. Poniżej zdjęcie obrazujące dodatkową przestrzeń na nogi. Nasz reporter mierzący 1,85 m. mógł spokojnie wyprostować nogi.

W klasie biznesowej możemy poruszać się na połączeniach pomiędzy wymienionym miastami: Brno, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lwów, Ołomuniec, Ostrawa, Rzeszów, Warszawa i Wiedeń. Ceny w klasie biznes na trasie Warszawa - Wiedeń zaczynają się od około 179 zł. Standardowo wszyscy pasażerowie niezależnie od klasy podróży, mają dostęp w autokarach LEO Express do wody w butelce, Wi-Fi, gniazdek elektrycznych, prasy codziennej, klimatyzacji, toalety oraz pomocy stewardów.

Siatka połączeń LEO Express wraz z nowymi trasami


Fot. Jakub Bujnik, Grafika: LEO ExpressOstatnie komentarze

gość_4479d 2017-05-15 12:04   
gość_4479d - Profil gość_4479d
Nie żebym narzekał, ale połączenie z Wrocławia do Wiednia naokoło, tzn. przez Opole, Gliwice, Katowice?! Rozumiem, że może chcieli po prostu połączyć tę trasę z istniejącymi już między Pragą a Śląskiem, poza tym jest atrakcyjna cena. Niemniej jednak prawie 10 godzin podróży w stosunku do możliwych do osiągnięcia przez Międzylesie ok. sześciu robi różnicę. Poza tym z niektórych mniejszych miast leżących między Wrocławiem a Wiedniem też by się przydały takie połączenia (np. z Kłodzka jeżdżą tylko przewozy door-to-door).
gość_f4621 2017-05-14 23:28   
gość_f4621 - Profil gość_f4621
Kiedy Budapeszt?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy