×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Vueling poleci z Luton do Florencji


W sezonie letnim 2017 hiszpańskie niskokosztowe linie lotnicze Vueling zaoferują bezpośrednie połączenie z Londynu-Luton do Florencji.
Loty pomiędzy portami będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, co oznacza, że w sezonie letnim oferowanie na tej trasie wyniesie 22,7 tys. miejsc. 

Jednocześnie Vueling o 34 proc. zwiększa oferowanie na trasie z Londynu Luton do Barcelony oraz o 12 proc. z Londynu Luton do Amsterdamu. Na każdej z tras przewoźnik będzie obsługiwał dwa loty dziennie, co oznacza 160 tys. dostępnych miejsc w sezonie letnim 2017.

- Jesteśmy zachwyceni, że Vueling dodaje nową trasę do Florencji. Jest to doskonała wiadomość dla naszych pasażerów i dalszy sygnał pokazujący jak wspólnie z naszymi partnerami zmieniamy LLA upewniając się, że oferuje szeroki wybór kierunków - powiedział Simon Harley, dyrektor rozwoju London-Luton.

Hiszpański przewoźnik niskokosztowy, należący do grupy IAG, sukcesywnie rozszerza swoją obecność w Wielkiej Brytanii oraz w Irlandii. Obecnie przewoźnik wykonuje operacje z ośmiu lotnisk w regionie: Manchester, Birmingham, Cardiff, Edinburgh, Dublin, Londyn Luton oraz Londyn Heathrow. Z lotnisk tych w sezonie letnim 2017 przewoźnik będzie obsługiwał 29 połączeń, łącznie oferując ponad 2 mln miejsc, o 8 proc. więcej niż w sezonie letnim 2016.


fot. Piotr Bożyk, Vueling


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie