Vueling poleci z Luton do Florencji

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
08 maja 2017 18:00
W sezonie letnim 2017 hiszpańskie niskokosztowe linie lotnicze Vueling zaoferują bezpośrednie połączenie z Londynu-Luton do Florencji.

Reklama

Loty pomiędzy portami będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, co oznacza, że w sezonie letnim oferowanie na tej trasie wyniesie 22,7 tys. miejsc.

Jednocześnie Vueling o 34 proc. zwiększa oferowanie na trasie z Londynu Luton do Barcelony oraz o 12 proc. z Londynu Luton do Amsterdamu. Na każdej z tras przewoźnik będzie obsługiwał dwa loty dziennie, co oznacza 160 tys. dostępnych miejsc w sezonie letnim 2017.

- Jesteśmy zachwyceni, że Vueling dodaje nową trasę do Florencji. Jest to doskonała wiadomość dla naszych pasażerów i dalszy sygnał pokazujący jak wspólnie z naszymi partnerami zmieniamy LLA upewniając się, że oferuje szeroki wybór kierunków - powiedział Simon Harley, dyrektor rozwoju London-Luton.

Hiszpański przewoźnik niskokosztowy, należący do grupy IAG, sukcesywnie rozszerza swoją obecność w Wielkiej Brytanii oraz w Irlandii. Obecnie przewoźnik wykonuje operacje z ośmiu lotnisk w regionie: Manchester, Birmingham, Cardiff, Edinburgh, Dublin, Londyn Luton oraz Londyn Heathrow. Z lotnisk tych w sezonie letnim 2017 przewoźnik będzie obsługiwał 29 połączeń, łącznie oferując ponad 2 mln miejsc, o 8 proc. więcej niż w sezonie letnim 2016.


fot. Piotr Bożyk, Vueling
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama