×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Przychody Groupe ADP wzrosły o 1,8 proc. w I kwartale


Grupa zarządzająca m.in. lotniskami w Paryżu miała w I kwartale 700 mln euro przychodów. To o 1,8 proc. więcej niż rok temu. Dynamikę napędzały głównie przychody z działalności lotniczej.


Segment lotniczy dał Groupe ADP 415 mln euro przychodów, co stanowiło wzrost o 4 proc. W tej kwocie 229 euro stanowiły opłaty lotniskowe (wzrost o 3,3 proc.), 59 mln euro usługi dodatkowe (wzrost o 11,2 proc.), a 116 mln euro usług związane z bezpieczeństwem (wzrost o 1,9 proc.). 

Wpływy z działalności handlowej wzrosły o 2,4 proc. do 223 mln euro, natomiast z zarządzania nieruchomościami spadły o 5,4 proc. do 72 mln euro.

W I kwartale wszystkie lotniska Groupe ADP odprawiły, po korekcie o udział koncernu w akcjonariacie lotnisk, 33,4 mln pasażerów. To o 3,3 proc. więcej niż rok temu. Obydwa paryskie porty lotnicze zanotowały łącznie wzrost o 5 proc. do 22,0 mln podróżnych.gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie