×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria wycofuje się z Łodzi


Tylko do 30 czerwca br. Adria oferowała będzie bezpośrednie rejsy z Łodzi do Monachium. Jak czytamy w oświadczeniu portu lotniczego im. Reymonta nie udało się wypracować nowego, zadowalającego obie strony, porozumienia.- Zarząd Portu Lotniczego Łódź podjął decyzję o zakończeniu współpracy z liniami lotniczymi Adria Airways i o nie zawieraniu nowej umowy. Pomimo prowadzonych z przewoźnikiem negocjacji nie udało się osiągnąć porozumienia zadowalającego obie strony. Oferta linii jest za droga wobec innych będących na rynku - napisano w oświadczeniu zamieszczonym na profilu lotniska na Facebooku.

Adria jest obecna na łódzkim lotnisku od marca 2014 r., kiedy to zainaugurowała operacje na trasie do Monachium (wykonywane codziennie oprócz sobót). W rok później zdecydowała się na otwarcie bazy operacyjnej. Wtedy też zwiększyła ofertę połączeń do Monachium do dwóch dziennie w dni powszednie i raz w weekendowe, a także rozpoczęła loty do Amsterdamu. W kolejnym roku pojawiła się także trasa do Paryża CDG.


Od jakiegoś czasu dało się jednak zaobserwować stopniowe ograniczanie oferty. Najpierw zlikwidowano połączenia do stolicy Francji, krótko potem do Holandii.

"Zarząd prowadzi cały czas rozmowy o nowych połączeniach, a rozstanie z Adrią otworzy szersze pole do negocjacji z innymi liniami" - czytamy w oświadczeniu.gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie