×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Saudia i China Southern z umową code share


Linie lotnicze Saudi Arabian Airlines (Saudia) oraz China Southern Airlines podpisały umowę code share.Saudia jest w tej chwili jedynym przewoźnikiem lotniczym, który oferuje bezpośrednie lotu pomiędzy Arabią Saudyjską a Chinami, realizując boeingami 777 połączenia non-stop z Dżuddy do Guangzhou, głównego hubu linii China Southern Airlines. Dzięki nowemu porozumieniu pasażerowie Saudii będą mogli kontynuować podróż z Guangzhou do Pekinu, Szanghaju oraz Wuhan na pokładach samolotów China Southern Airlines, do których przypisane zostaną numery lotów Saudi Arabian Airlines. Z kolei pasażerowie China Southern otrzymają dostęp do siatki połączeń Saudia poprzez hub chińskiego przewoźnika w Guangzhou. 


- Wraz z tym nowym porozumieniem pasażerowie podróżujący z Saudia oraz China Southern Airlines zyskają dodatkową elastyczność i wygodę podczas przesiadek z lotów dalekodystansowych na wybrane połączenia krajowe w Królestwie Arabii Saudyjskiej oraz Chińskiej Republice Ludowej. Cieszymy się, że będziemy mogli powitać tych gości na pokładzie - powiedział Saleh bin Nasser Al-Jasser, dyrektor generalny Saudi Arabian Airlines. 


fot. aceebee, allenwatkin (Flickr/CC), China Southern Airlinesgość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie