×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bombardiery CS300 airBaltic obsłużą czartery


Łotewskie linie lotnicze airBaltic wspólnie z biurem podróży Tez Tour Latvija uruchomią pierwsze na świecie loty czarterowe obsługiwane bombardierami CS300.


W sezonie letnim bombardiery w barwach airBaltic obsłużą loty czarterowe z Rygi do Antalyi w Turcji, Heraklionu w Grecji, Burgas w Bułgarii oraz Rimini we Włoszech. 

- Tego lata zaplanowaliśmy ponad 200 lotów z Rygi do Włoch, Grecji, Turcji oraz Bułgarii nowoczesnymi samolotami bombardier CS300. Wszystkie nasze loty będą obsługiwane najnowszym i najbardziej komfortowym samolotem airBaltic. Leciałem tym samolotem kilka razy jako pasażer i mogę potwierdzić, że przestronne wnętrze, wygodne siedzenia i poprawiona przestrzeń między fotelami, jak również regulowane oświetlenie i monitory z informacją o trasie przelotu powodują, że podróż jest przyjemniejsza. Wybraliśmy CS300 także dlatego, że cechuje się znacznie niższą konsumpcją paliwa niż samoloty innego typu. Oznacza to, że ostateczna cena przelotu będzie bardziej konkurencyjna. W szczególności będzie to zauważalne na długich lotach - powiedział Konstantins Palgovs, dyrektor zarządzający Tez Tour Latvija.

- Dzięki długiej i pomyślnej współpracy Tez Tour Latvija z airBaltic, osoby z krajów nadbałtyckich mogą skorzystać z wielu bezpośrednich lotów czarterowych z Rygi do słonecznych wakacyjnych kierunków - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.


fot. airBalticgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie