Bombardiery CS300 airBaltic obsłużą czartery

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
28 kwietnia 2017 14:30
Łotewskie linie lotnicze airBaltic wspólnie z biurem podróży Tez Tour Latvija uruchomią pierwsze na świecie loty czarterowe obsługiwane bombardierami CS300.
Reklama

W sezonie letnim bombardiery w barwach airBaltic obsłużą loty czarterowe z Rygi do Antalyi w Turcji, Heraklionu w Grecji, Burgas w Bułgarii oraz Rimini we Włoszech.

- Tego lata zaplanowaliśmy ponad 200 lotów z Rygi do Włoch, Grecji, Turcji oraz Bułgarii nowoczesnymi samolotami bombardier CS300. Wszystkie nasze loty będą obsługiwane najnowszym i najbardziej komfortowym samolotem airBaltic. Leciałem tym samolotem kilka razy jako pasażer i mogę potwierdzić, że przestronne wnętrze, wygodne siedzenia i poprawiona przestrzeń między fotelami, jak również regulowane oświetlenie i monitory z informacją o trasie przelotu powodują, że podróż jest przyjemniejsza. Wybraliśmy CS300 także dlatego, że cechuje się znacznie niższą konsumpcją paliwa niż samoloty innego typu. Oznacza to, że ostateczna cena przelotu będzie bardziej konkurencyjna. W szczególności będzie to zauważalne na długich lotach - powiedział Konstantins Palgovs, dyrektor zarządzający Tez Tour Latvija.

- Dzięki długiej i pomyślnej współpracy Tez Tour Latvija z airBaltic, osoby z krajów nadbałtyckich mogą skorzystać z wielu bezpośrednich lotów czarterowych z Rygi do słonecznych wakacyjnych kierunków - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.


fot. airBaltic
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama