Wstęp do muzeów razem z biletem Brussels

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 kwietnia 2017 13:00
Za 149 euro linia Brussels Airlines oferuje bilet Hi Belgium Pass, który obejmuje lot w dwie strony do Brukseli wraz z darmowymi przejazdami koleją po kraju i wstępem do muzeów.
Reklama

Cena obowiązuje przy lotach do Brukseli z europejskich miast, do których lata Brussels Airlines, w tym Warszawy i Krakowa. Bilet można zarezerwować w prosty sposób bezpośrednio z głównej strony internetowej przewoźnika.

Za 149 euro pasażerowie mają zagwarantowany przelot w dwie strony do Brukseli w taryfie Check&Go (bez bagażu rejestrowanego). Wylot do Belgii musi odbyć się między czwartkiem a sobotą, a powrót - między niedzielą a wtorkiem. Oferta ważna jest przez cały rok, a bilety trzeba rezerwować z pewnym wyprzedzeniem. Obecnie najwcześniejszy dostępny termin to 11 maja.

W ramach biletu pasażerowie będą mieli zagwarantowane darmowe i nieograniczone przejazdy koleją po całej Belgii. To w tym kraju bardzo wygodne z uwagi na dogodną lokalizację stacji kolejowych blisko centrów miast oraz gęstą sieć połączeń. Pasażerowie będą mogli też skorzystać z darmowego wstępu do muzeów, galerii i innych atrakcji turystycznych uczestniczących w programie. Podczas rezerwacji biletu trzeba będzie wybrać dwa miasta objęte tym biletem - tylko w nich wstępy będą darmowe. Promocją są objęte: Antwerpia, Brugia, Bruksela, Gandawa, Leuven, Liege i Mechelen.

To pierwsza tak szeroko zakrojona akcja promocyjna Belgii jako kierunku turystycznego. Współorganizatorami promocji są linie Brussels Airlines, lotnisko w Brukseli, narodowa organizacja turystyczna, narodowy przewoźnik kolejowy i biura promocji poszczególnych miast.

- Rok po zamachach z 22 marca nadal musimy zabiegać o turystów z zagranicy. Dziękuję wszystkim partnerom za wsparcie tego projektu i starania, by zaoferować jak najbardziej ciekawy produkt - powiedział Bernard Gustin, prezes Brussels Airlines.

Turystyka odpowiada obecnie za 4,6 proc. produktu krajowego brutto Belgii, ale władze kraju chcą zwiększyć ten odsetek.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama