×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wstęp do muzeów razem z biletem Brussels


Za 149 euro linia Brussels Airlines oferuje bilet Hi Belgium Pass, który obejmuje lot w dwie strony do Brukseli wraz z darmowymi przejazdami koleją po kraju i wstępem do muzeów.

Cena obowiązuje przy lotach do Brukseli z europejskich miast, do których lata Brussels Airlines, w tym Warszawy i Krakowa. Bilet można zarezerwować w prosty sposób bezpośrednio z głównej strony internetowej przewoźnika. 

Za 149 euro pasażerowie mają zagwarantowany przelot w dwie strony do Brukseli w taryfie Check&Go (bez bagażu rejestrowanego). Wylot do Belgii musi odbyć się między czwartkiem a sobotą, a powrót - między niedzielą a wtorkiem. Oferta ważna jest przez cały rok, a bilety trzeba rezerwować z pewnym wyprzedzeniem. Obecnie najwcześniejszy dostępny termin to 11 maja. 

W ramach biletu pasażerowie będą mieli zagwarantowane darmowe i nieograniczone przejazdy koleją po całej Belgii. To w tym kraju bardzo wygodne z uwagi na dogodną lokalizację stacji kolejowych blisko centrów miast oraz gęstą sieć połączeń. Pasażerowie będą mogli też skorzystać z darmowego wstępu do muzeów, galerii i innych atrakcji turystycznych uczestniczących w programie. Podczas rezerwacji biletu trzeba będzie wybrać dwa miasta objęte tym biletem - tylko w nich wstępy będą darmowe. Promocją są objęte: Antwerpia, Brugia, Bruksela, Gandawa, Leuven, Liege i Mechelen. 

To pierwsza tak szeroko zakrojona akcja promocyjna Belgii jako kierunku turystycznego. Współorganizatorami promocji są linie Brussels Airlines, lotnisko w Brukseli, narodowa organizacja turystyczna, narodowy przewoźnik kolejowy i biura promocji poszczególnych miast. 

- Rok po zamachach z 22 marca nadal musimy zabiegać o turystów z zagranicy. Dziękuję wszystkim partnerom za wsparcie tego projektu i starania, by zaoferować jak najbardziej ciekawy produkt - powiedział Bernard Gustin, prezes Brussels Airlines. 

Turystyka odpowiada obecnie za 4,6 proc. produktu krajowego brutto Belgii, ale władze kraju chcą zwiększyć ten odsetek. 
gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie