×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


DFS Group wchodzi do Osaki-Kansai


DFS Group - lotniskowy operator handlowy segmentu zakupów premium - podpisał umowę z lotniskiem Osaka-Kansai. Dzięki niej w najbliższej przyszłości firma zagospodaruje blisko 520 m kw. przestrzeni zakupowej w Terminalu 1.


- Jesteśmy zadowoleni z wyboru DFS jako naszego nowego partnera. Odpowiada on w pełni naszym oczekiwaniom. Bardzo ważne jest także to, że jest to firma o międzynarodowej renomie i doświadczeniu. Liczymy także na silniejsze partnerstwo w przyszłości - skomentował Hido Ichida, wiceprezes ds. nieoperacyjnych portu lotniczego Osaka-Kansai.

DFS znany jest przede wszystkich ze sklepów takich marek jak Bottega Veneta, Bulgari, Omega, Coach czy Tiffany and Co. Firma ma swoją główną siedzibę w Hongkongu. Swoje sklepy ma przede wszystkim w portach lotniczych Azji, Ameryki Północnej (Zachodnie Wybrzeże USA i Hawaje), Australii i Nowej Zelandii oraz Europy (Wenecja i Paryż CDG).

fot. (okładka): x768 (flickr.com, CC)gość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie