×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ukraińska linia poleci z Szyman do Lwowa i Kijowa


Od 18 czerwca ukraińska linia Anda Air będzie latać raz w tygodniu z Kijowa przez Lwów do Olsztyna-Mazur. To nowy przewoźnik na polskim niebie, a połączenie jest sezonowe.


Zgodnie z danymi opublikowanym na stronie lotniska w Lwowie, połączenie wystartuje 18 czerwca i będzie obsługiwane raz w tygodniu, w niedziele, do 10 września. 

Godziny lotów podane na stronie wskazują, że samolot wyleci z Polski o 12:10, poleci do Lwowa i o 14:20 wystartuje w lot powrotny do Szyman. Taki rozkład wskazywałby, że linia będzie obsługiwały również inne loty z Olsztyna-Mazur. Jednak prawdopodobnie jest to błąd, bo czas trwania lotu jest również zbyt krótki. 

Jak informuje ukraińskie Centrum Strategii Transportowych, połączenie będzie łączone z lotami z Kijowa-Żulian. Będzie obsługiwane w porozumieniu z tour operatorem Fairy. Nie wiadomo na razie, czy będą to loty w pełni czarterowe, czy też przewoźnik będzie sprzedawał bilety. 


Rejsy będzie obsługiwał samolot mcdonnell douglas MD-83, jeden z dwóch we flocie Anda Air. Maszyna ma 167 miejsc dla pasażerów. 

Przewoźnik to nowa, prywatna ukraińska linia, specjalizująca się w obsłudze połączeń czarterowych. Anda Air działa od 2016 r. i dotąd obsługiwała przede wszystkim loty między Marsa Alam w Egipcie a Akabą w Jordanii. Główną bazą linii jest jednak lotnisko w Kijowie-Żulianach. W tym roku Anda Air ma polecieć też do Splitu i Antalyi.

#AKTUALIZACJA: dochodzi informacja o lotach z Kijowa#gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie