Nowa poczekalnia Plaza Premium na Heathrow

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
21 kwietnia 2017 14:45
W strefie przylotów terminalu 4 londyńskiego lotniska powstał nowy salon Plaza Premium Group. Lounge chce przyciągnąć pasażerów, którym zależy na zdrowych posiłkach w podróży.
Reklama

W nowym saloniku znajdzie się miejsce na 25 luksusowych kabin prysznicowych, strefę lounge and bar oraz na Flight Club - nowy koncept zastosowany przez Plaza Premium Group. Jednorazowo z saloniku będzie mogło korzystać 75 osób.

Flight Club, który oferuje posiłki zainspirowane zdrowym jedzeniem, jest nowością w Plaza Premium Group. Flight Club został opracowany specjalnie z myślą o pasażerach, którzy nie chcą jeść niezdrowych posiłków podczas podróży. W serwowanych daniach, które są atrakcyjne wizualnie i smakowo, jest dużo ziół oraz nasion. Celem Flight Club jest zmiana sposobu, w jaki pasażerowie odżywiają się na lotniskach, gdyż Plaza Premium Group uważa, że nawet w podróży można jeść zdrowo.

Flight Club serwuje także świeżo wyciskane soki owocowe w napojach, które mają za zadanie poprawić komfort i zdrowie, na przykład Happy Tum-Tum wspiera trawienie, Charge Me Up odświeża z samego rana a The C Booster wspiera odporność organizmu.

- Jest nam miło powitać Plaza Premium w strefie przylotów terminalu 4. Ten salonik jest cichym sanktuarium dla pasażerów, którzy chcą się odświeżyć, zrelaksować, gotowych do kontynuowania podróży. Ten nowy salonik w strefie przylotów jest częścią większego planu modernizacji terminalu 4, tak aby zaoferować naszym pasażerom doskonałe usługi na miarę ich indywidualnych potrzeb - powiedział John Arbuckle, dyrektor zarządu nieruchomości Heathrow.

fot. London Heathrow Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama