×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa poczekalnia Plaza Premium na Heathrow


W strefie przylotów terminalu 4 londyńskiego lotniska powstał nowy salon Plaza Premium Group. Lounge chce przyciągnąć pasażerów, którym zależy na zdrowych posiłkach w podróży.


W nowym saloniku znajdzie się miejsce na 25 luksusowych kabin prysznicowych, strefę lounge and bar oraz na Flight Club - nowy koncept zastosowany przez Plaza Premium Group. Jednorazowo z saloniku będzie mogło korzystać 75 osób. 

Flight Club, który oferuje posiłki zainspirowane zdrowym jedzeniem, jest nowością w Plaza Premium Group. Flight Club został opracowany specjalnie z myślą o pasażerach, którzy nie chcą jeść niezdrowych posiłków podczas podróży. W serwowanych daniach, które są atrakcyjne wizualnie i smakowo, jest dużo ziół oraz nasion. Celem Flight Club jest zmiana sposobu, w jaki pasażerowie odżywiają się na lotniskach, gdyż Plaza Premium Group uważa, że nawet w podróży można jeść zdrowo. 

Flight Club serwuje także świeżo wyciskane soki owocowe w napojach, które mają za zadanie poprawić komfort i zdrowie, na przykład Happy Tum-Tum wspiera trawienie, Charge Me Up odświeża z samego rana a The C Booster wspiera odporność organizmu. 

- Jest nam miło powitać Plaza Premium w strefie przylotów terminalu 4. Ten salonik jest cichym sanktuarium dla pasażerów, którzy chcą się odświeżyć, zrelaksować, gotowych do kontynuowania podróży. Ten nowy salonik w strefie przylotów jest częścią większego planu modernizacji terminalu 4, tak aby zaoferować naszym pasażerom doskonałe usługi na miarę ich indywidualnych potrzeb - powiedział John Arbuckle, dyrektor zarządu nieruchomości Heathrow. 

fot. London Heathrow Airportgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie