×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konferencja Lotnicza 2017 już w przyszłym tygodniu


Już 24 kwietnia br. rozpoczyna się Konferencja Lotnicza 2017 w Rzeszowie. Tegoroczna edycja potrwa trzy dni podczas których zorganizowane będą m.in. warsztaty oraz sympozjum naukowe.


Konferencja Prawa i Technologii Lotniczych oraz Kosmicznych jest organizowana po raz piąty od 2013 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów i Koło Naukowe EUROAVIA Rzeszów. W tym roku impreza będzie odbywać się w dniach 24-26 kwietnia pod wspólną nazwą Konferencja Lotnicza 2017. Jednym z patronów medialnych tego wydarzenia jest portal Pasazer.com.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele wielu ośrodków naukowych w Polsce, pracownicy przedsiębiorstw i instytucji zajmujących się prawem i technologiami lotniczymi, reprezentanci biznesu lotniczego oraz studenci Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 


W ramach tegorocznego projektu przygotowano warsztaty dla studentów kierunków prawniczych i technicznych, podczas których będzie możliwość wzbogacenia wiedzy praktycznej m.in. z zakresu prawa konkurencji w sektorze lotniczym i kosmicznym, prawa pasażerów, roszczeń odszkodowawczych oraz deliktów prawa karnego dotyczących prawa lotniczego, obsługi technicznej statków powietrznych, zarządzania projektami w przemyśle lotniczym czy technik symulacyjnych. 

Dwa kolejne dni projektu to V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Prawa i Technologii Lotniczych oraz Kosmicznych, która odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim. W czasie konferencji poruszone zostaną zagadnienia m.in. prawa konkurencji w sektorze lotniczym i kosmicznym, prawnych aspektów przestrzeni kosmicznej, ochrony środowiska w sektorze lotniczym i kosmicznym, bezpieczeństwa w ruchu lotniczym i kosmicznym, odszkodowań lotniczych, bezzałogowych statków powietrznych w polskim prawie, technologii lotniczych i kosmicznych, niekonwencjonalnych systemów w lotnictwie, a także technicznych aspektów bezpieczeństwa w lotnictwie.

Wszystkie informacje dotyczące Konferencji Lotniczej 2017 w Rzeszowie oraz jej szczegółowy program znajdują się na stronie internetowej wydarzenia

gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie