Drugi pretzel outlet na lotnisku w Wiedniu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
19 kwietnia 2017 14:20
Firma Lagardère Travel Retail otworzyła drugi outlet z preclami Brezel Meister na wiedeńskim lotnisku.
Reklama
Nowa placówka została otwarta w strefie landside lotniska i jest kopią otwartej w październiku ubiegłego na roku restauracji tej samej marki położonej w strefie airside. Jak zapewniają prowadzący lokal, miejsce cechuje się “współczesnym rustykalnym” wystrojem wnętrza.

- Serdeczny, przytulny i miejski: z naszą zapraszającą atmosferą i chrupiącymi preclami, w równym stopniu przyciągamy naszych niemieckojęzycznych jak i międzynarodowych gości - powiedziała Ursula Fürnhammer, Lagardère Travel Retail Site Manager na lotnisku w Wiedniu.


W nowym lokalu o powierzchni 120 m kw. goście będą mogli także skosztować piwa warzonego metodą mikrobrowarniczą. W sprzedaży dostępne są także inne napoje, zarówno gorące jak i chłodne.

W lokalu można kupić bawarską specjalność - Weißwurst-Laugen Hot Dog, czyli precel z kiełbasą cielęcą, oraz precle wegetariańskie czy śródziemnomorskie. Poza tym lokal serwuje bawarskie i austriackie zupy, zestawy śniadaniowe oraz słodkie austriackie przekąski, takie jak strucle z jabłkiem.


fot. Vienna Airport, Lagardère Travel Retail

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy