×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Drugi pretzel outlet na lotnisku w Wiedniu


Firma Lagardère Travel Retail otworzyła drugi outlet z preclami Brezel Meister na wiedeńskim lotnisku.


Nowa placówka została otwarta w strefie landside lotniska i jest kopią otwartej w październiku ubiegłego na roku restauracji tej samej marki położonej w strefie airside. Jak zapewniają prowadzący lokal, miejsce cechuje się “współczesnym rustykalnym” wystrojem wnętrza. 

- Serdeczny, przytulny i miejski: z naszą zapraszającą atmosferą i chrupiącymi preclami, w równym stopniu przyciągamy naszych niemieckojęzycznych jak i międzynarodowych gości - powiedziała Ursula Fürnhammer, Lagardère Travel Retail Site Manager na lotnisku w Wiedniu. 


W nowym lokalu o powierzchni 120 m kw. goście będą mogli także skosztować piwa warzonego metodą mikrobrowarniczą. W sprzedaży dostępne są także inne napoje, zarówno gorące jak i chłodne. 

W lokalu można kupić bawarską specjalność - Weißwurst-Laugen Hot Dog, czyli precel z kiełbasą cielęcą, oraz precle wegetariańskie czy śródziemnomorskie. Poza tym lokal serwuje bawarskie i austriackie zupy, zestawy śniadaniowe oraz słodkie austriackie przekąski, takie jak strucle z jabłkiem. 


fot. Vienna Airport, Lagardère Travel Retailgość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie