×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fazer partnerem lounge Finnair w Helsinkach


Znany fiński producent żywności Fazer został partnerem saloników biznesowych Finnair na lotnisku w Helsinkach. Od 1 lipca firma będzie dostarczać catering oraz zajmie się obsługą pasażerów.- Nasze saloniki na lotnisku w Helsinkach są ważną częścią podróży naszych pasażerów oraz unikalnym nordyckim doświadczeniem, które chcemy zaoferować naszym klientom. Cieszymy się, że będziemy kontynuować rozwijanie konceptu naszych lounge razem z marką Fazer - marka ta ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu kawiarni oraz oferowaniu cateringu i są doskonałym dopełnieniem naszej nordyckiej wizji. Na przykład w naszym saloniku Premium Lounge chef Fazer będzie przygotowywał gościom posiłki ze świeżych sezonowych składników na ich oczach - powiedziała Sari Nevanlinna, szefowa działu usług dodatkowych w Finnair.

- Firma Fazer jest niezwykle szczęśliwa mogąc rozpocząć partnerstwo z Finnair. Obie nasze firmy kierują się tymi samymi zasadami: zaangażowaniem na rzecz jakości oraz obsługi klienta, innowacyjnością jak też dumą z naszego fińskiego dziedzictwa. Dlatego też w Fazer pragniemy zaprezentować w salonikach Finnair, poza umiejętnościami gastronomicznymi, także zrozumienie potrzeby dobrego samopoczucia gości doświadczanego wszystkimi zmysłami - powiedziała Kristiina Ramirez z Fazer Food Services.


Trzy saloniki biznesowe Finnair na lotnisku w Helsinkach otwarte są 18 godzin dziennie. Rocznie z saloników tych korzysta 650 tys. pasażerów Finnair oraz sojuszu Oneworld.

fot. Tomasz Śniedziewskigość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie