×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmiana konfiguracji kabiny będzie łatwiejsza


Podczas targów Aircraft Interiors Expo zespół złożony z firm Airbus, Recaro (producent siedzeń) i THK (producent suwnic) zaprezentował nowy sposób montażu foteli, który pozwoli dostosowywać liczbę miejsc do liczby pasażerów.


Nowy system opiera się na montażu foteli na specjalnych suwnicach, które będą łatwe i szybkie w obsłudze. Jeśli jeden z rzędów będzie pusty, personel pokładowy będzie mógł błyskawicznie złożyć fotele w tym rzędzie i rozsunąć kilka najbliższych rzędów. Dzięki temu zwiększy się ilość miejsca na nogi dla pasażerów. 

Koncept opiera się o fotele Recaro SL3510 Flex Seat, w których bez problemu można podnieść siedzisko i złożyć je razem z oparciem. Tego typu fotele są coraz powszechniej stosowane w samolotach wąskokadłubowych, w tym w popularnych modelach z rodzin airbus A320 i boeing 737.

Jak zapewnia Mark Hiller, prezes Recaro Aircraft Seating, cytowany przez serwis Future Travel Experience, takie rozwiązanie zapewnia maksymalną elastyczność podaży. Przewoźnik nie straci ani jednego miejsca na pokładzie, ale jeśli samolot nie będzie wypełniony w 100 proc., będzie mógł łatwo zwiększyć komfort pasażerów.

 
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie