Belavia poleci na trzech nowych trasach

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
14 kwietnia 2017 07:30
2 komentarze
W maju br. białoruska Belavia zainauguruje dwie nowe trasy z Mińska. Z kolei w szczycie sezonu letniego przewoźnik oferował będzie bezpośrednie rejsy z Witebska do Kaliningradu.
Reklama

Trasa z Mińska do Erywania zostanie zainaugurowana 24 maja br. Embraery E175 będą między miastami stołecznymi Białorusi i Armenii latały dwa razy w tygodniu (środy i niedziele, powrót - następnego dnia).

Mińsk - Erywań

Loty z białoruskiej stolicy do Niżnego Nowogrodu wystartują 30 maja br. i będą wykonywane samolotami typu embraer E195 cztery razy w tygodniu. Wyloty przewidziano na wtorki, czwartki, piątki i niedziele, a powroty - następnego dnia.


Z kolei w okresie od 9 czerwca do 8 września br. Belavia zaoferuje bezpośrednie rejsy z Witebska do Kaliningradu. Samolot typu bombardier CRJ200 poleci między miastami dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele).

Witebsk - Kaliningrad

fot. Belavia
Reklama
Tagi
belavia

Ostatnie komentarze

Kelo 2017-04-14 18:29   
Kelo - Profil Kelo
jjemiolo: umowa dwustronna w 1993 roku wygląda dla polskiego przewoźnika: punkty Polska -> punkty po drugiej stronie: Mińsk, Brześć | Dla przewoźnika białoruskiego: punkty Białoruś -> punkty po drugiej stronie Warszawa, Gdańsk
jjemiolo 2017-04-14 18:09   
jjemiolo - Profil jjemiolo
A moze LO sprobowalby wynegocjowac prawa do VTB, GME i GNA, trzech bialoruskich lotnisk, poza MSQ oczywiscie, skad B2 lata do KGD? Saedze ze dla nich byloby to otwarcie na "zachod" ale czy Bialorus pojdzie na to? Ale moze warto sprobowac? Jakby sie udalo LO nie mialby za duzo konkurencji.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama