airberlin opóźnia start dwóch tras z Berlina do USA

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
14 kwietnia 2017 08:15
1 komentarz
Z powodów problemów handlingowych w Berlinie-Tegel linia airberlin zdecydowała się opóźnić start dwóch tras do Stanów Zjednoczonych z tego lotniska. Ich inauguracja zostanie przesunięta z początku na koniec maja.
Reklama

Loty do Los Angeles zamiast 2 maja wystartują 16 maja i będą obsługiwane, jak wcześniej planowano, dwa razy w tygodniu. Z kolei trasa do San Francisco zostanie zainaugurowana nie 1 maja, a dopiero 29 maja (cztery razy w tygodniu). Pasażerowie, którzy mieli zakupione bilety na loty w wykluczonych obecnie z rozkładu okresach, zostaną przeniesieni na alternatywne połączenie z przesiadką w Düsseldorfie.

airberlin jest obecnie na etapie zmiany firmy świadczącej usługi handlingowe na główny lotnisku stolicy Niemiec. Od 26 maja br. ich dostawę zapewni AeroGround.


- Zdecydowaliśmy się opóźnić start naszych dwóch nowych tras dalekodystansowych z powodu pewnych trudności na lotnisku Berlin-Tegel. Nasz nowy operator obsługi naziemnej - AeroGround - będzie miał dzięki temu więcej czasu na przygotowanie się do przejęcia służby. To pozwoli mu lepiej przygotować się do świadczenia stabilnego produktu dla wszystkich grup naszych pasażerów - skomentował Thomas Winkelmann, prezes airberlin.

fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_6138d 2017-04-14 11:18   
gość_6138d - Profil gość_6138d
Wyjątkowo kiepskie tłumaczenie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama