×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Z Gdańska do Iwano-Frankiwska od zimy


Linie lotnicze Ukraine International Airlines ponownie uruchomią loty z Gdańska na Ukrainę - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Rejsy z Gdańska do Iwano-Frankiwska mają wystartować 31 października 2017 r. UIA zaoferuje pasażerom dwa loty tygodniowo z gdańskiego lotniska na Ukrainę - rejsy mają się odbywać we wtorki oraz soboty.
Samolot będzie startował z Iwano-Frankiwska o godzinie 21:55, w Gdańsku wyląduje o 22:30 lokalnego czasu. Rejs powrotny na Ukrainę został zaplanowany na 23:30, w Iwano-Frankiwsku spodziewany jest o 2:00 lokalnego czasu. Linie lotnicze Ukraine International Airlines będą obsługiwały połączenie z Gdańska do Iwano-Frankiwska samolotami Embraer 190.To powrót ukraińskiego przewoźnika na lotnisku w Gdańsku - rejsy do Iwano-Frankiwska były obsługiwane w sezonie letnim w 2016 r., połączenie zostało zawieszone na okres zimowy i miało pierwotnie powrócić w lipcu 2017 r.
gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie