×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Abonament na latanie. Rusza europejski oddział Surf Air


W czerwcu działalność rozpocznie europejski oddział wywodzącej się z Kalifornii linii Surf Air. To przewoźnik biznesowy działający w modelu abonamentowym - za stałą miesięczną opłatę klient może latać do woli.

Główną europejską bazą linii będzie lotnisko Londyn-Luton. W pierwszej kolejności przewoźnik zaproponuje loty do Genewy, Zurychu i Cannes (po dwa razy dziennie), a kolejnymi kierunkami mają być Dublin i Paryż-Orly. Europejski oddział Surf Aira będzie wykorzystywał odrzutowe embraery Phenom 300 i śmigłowe pilatusy PC-12. 


Europejski Surf Air będzie działał w takim samym modelu biznesowym, jak kalifornijski oddział spółki. Loty będą wykonywane z terminali VIP, co do minimum skraca czas potrzebny na odprawę. Surf Air chwali się, że pasażerowie mogą przyjeżdżać na lotnisko zaledwie 15 minut przed odlotem. Nie muszą też czekać na bagaż po przylocie. Płatność za lot jest dokonywana na zasadzie abonamentu - klienci płacą miesięczną opłatę, w ramach której mogą odbyć nieograniczoną liczbę lotów. 

Podstawowy abonament, który umożliwia nieograniczoną liczbę lotów miesięcznie, ale z ograniczeniem do dwóch rezerwacji naraz (czyli trzeci lot można zarezerwować dopiero po wykonaniu pierwszego) będzie kosztował 1750 funtów miesięcznie. Przewoźnik oferuje też specjalne stawki grupowe dla firm. 

Rezerwacji lotów dokonuje się z wykorzystaniem aplikacji w smartfonie nawet na kilka minut przed wylotem. Surf Air gwarantuje, że samolot zawsze będzie oczekiwał na lotnisku startu, niezależnie od tego, czy wcześniej zostały wykonane rezerwacje. gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie