×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci na Bali dwa razy dziennie


Linie lotnicze Emirates ogłosiły uruchomienie drugiego lotu dziennie z Dubaju na indonezyjską wyspę Bali. Nowe połączenie zostanie uruchomione 2 lipca.

Jak informuje przewoźnik, nowe połączenie wyjdzie naprzeciw rosnącemu wśród pasażerów popytowi na podróże na Bali oraz umożliwi dogodniejsze przesiadki. Drugi lot dziennie będzie obsługiwany boeingami 777-300ER w dwuklasowej konfiguracji, mogącymi zabrać na pokład 42 pasażerów w klasie biznes oraz 386 w klasie ekonomicznej. 

Lot EK360 wystartuje z Dubaju o godzinie 1:25 i spodziewany jest na lotnisku Ngurah Rai International Airport o godzinie 14:30 czasu lokalnego. Te godziny lotu umożliwią dokonanie wygodnych i krótkich przesiadek pasażerom przylatującym do Dubaju z takich lotnisk jak Amsterdam, Moskwa, Paryż czy Londyn, z kolei pasażerowie kontynuujący podróż w Indonezji, przesiądą się na połączenia do portów lotniczych Surabaya, Makassar czy Lombok.


Godzina lotów powrotnych EK361 z Denpasar to 16:30, przylot do Dubaju planowany jest na godzinę 21:30. 

Jak informują linie Emirates, zarówno loty na Bali jak i loty powrotne umożliwią przesiadki do Dili w Timorze Wschodnim.

Drugi lot dziennie oznacza także zwiększenie oferowania dostępnej przestrzeni cargo - obsługujące trasę boeingi 777 każdorazowo będą mogły zabrać fracht lotniczy o łącznej wadze 20 ton. 

Linie Emirates rozpoczęły loty do Indonezji w 1992 r. W tym czasie samoloty przewoźnika latały do Dżakarty trzy razy w tygodniu z międzylądowaniem w Singapurze lub Colombo. Od marca 2013 r. przewoźnik operuje trzy bezpośrednie loty dziennie pomiędzy Dubajem i Dżakartą, operowane boeingami 777. 

Bezpośrednie codzienne loty Emirates na Bali zostały uruchomione w czerwcu 2015 r.

fot. Emirates, Tomasz Śniedziewskigość_b2f19 - Profil
gość_b2f19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie