×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lagardere z pięcioletnim kontraktem w Genewie


Firma Lagardere Travel Retail zdobyła pięcioletnią koncesję na prowadzenie siedmiu sklepów duty free na lotnisku w Genewie.Lagardere zaoferowało szwajcarskiemu lotnisko, zgodnie ze swoją strategią, mocno zindywidualizowany produkt. 

W ramach oferty prowadzony będzie duży sklep Aelia Duty Free, który zgodnie z ideą "sense of place" będzie promował to, co najlepsze w francuskojęzycznej części Szwajcarii. Poszczególne sklepy i ich części będą dopasowane do lokalnej estetyki. Lagardere postawiło też na innowacyjność i zupełną przebudowę ścieżki pasażera w strefie handlowej. 


Oferta będzie też unikalna z uwagi na wprowadzenie do Genewy dwóch zupełnie nowych marek z produktami luksusowymi: Le Club (cygara i alkohole) oraz Le Studio (perfumy i kosmetyki). 

- Jesteśmy bardzo dumni z tego sukcesu i chcemy z wdzięcznością podziękować zarządowi lotniska w Genewie za zaufanie. Aby sprostać tym wysokim oczekiwaniom pod względem koncepcji i usług, nasz zespół zmobilizował wszystkie siły i stworzył butikowe doświadczenie odzwierciedlające najwyższe standardy międyznarodowe w segmencie duty free. Pasażerowie w Genewie będą mogli skorzystać z unikalnej, ale zrównoważonej i odpowiedzialnej oferty - podkreślił Dag Rasmussen, prezes Lagardere Travel Retail. 

fot. Lagardere Travel Retailgość_1a0e8 - Profil
gość_1a0e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie