Lagardere z pięcioletnim kontraktem w Genewie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 kwietnia 2017 11:40
Firma Lagardere Travel Retail zdobyła pięcioletnią koncesję na prowadzenie siedmiu sklepów duty free na lotnisku w Genewie.
Reklama

Lagardere zaoferowało szwajcarskiemu lotnisko, zgodnie ze swoją strategią, mocno zindywidualizowany produkt.

W ramach oferty prowadzony będzie duży sklep Aelia Duty Free, który zgodnie z ideą "sense of place" będzie promował to, co najlepsze w francuskojęzycznej części Szwajcarii. Poszczególne sklepy i ich części będą dopasowane do lokalnej estetyki. Lagardere postawiło też na innowacyjność i zupełną przebudowę ścieżki pasażera w strefie handlowej.


Oferta będzie też unikalna z uwagi na wprowadzenie do Genewy dwóch zupełnie nowych marek z produktami luksusowymi: Le Club (cygara i alkohole) oraz Le Studio (perfumy i kosmetyki).

- Jesteśmy bardzo dumni z tego sukcesu i chcemy z wdzięcznością podziękować zarządowi lotniska w Genewie za zaufanie. Aby sprostać tym wysokim oczekiwaniom pod względem koncepcji i usług, nasz zespół zmobilizował wszystkie siły i stworzył butikowe doświadczenie odzwierciedlające najwyższe standardy międyznarodowe w segmencie duty free. Pasażerowie w Genewie będą mogli skorzystać z unikalnej, ale zrównoważonej i odpowiedzialnej oferty - podkreślił Dag Rasmussen, prezes Lagardere Travel Retail.

fot. Lagardere Travel Retail
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama